50 nej fotografií z Rallye Dakar: bahno až za ušima, baladické oči i velké emoce

Devětatřicátý ročník Rallye Dakar je už minulostí, připomeňte si s námi ty nejhezčí fotografie, které byly na jihu Ameriky pořízeny.
Nejen členové týmu Buggyra byli v sobotu rádi, že už jsou v cíli Rallye Dakar. Letošní ročník byl – hlavně kvůli neustálým změnám trati – pro všechny účastníky i jejich doprovod psychicky i fyzicky náročný.
Ondřej Klymčiw se mohl radostí prohánět po zadním kole Husqvarny, dvanácté místo je jeho životním maximem.
Voda a bahno. Tyto dva živly budou motorkáře budit ještě dlouho ze snů.
Cyrilu Desprésovi v peugeotu bylo hej, před bahenní lázní ho ochránila střecha.
Foto: Reuters
Sport Sport
16. 1. 2017 6:31
Prohlédněte si padesát nejhezčích fotografií z letošního ročníku populární dálkové soutěže Rallye Dakar, která v sobotu skončila v argentinském Buenos Aires.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Veletrh Svět knihy se bude konat až v září

Největší český knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha byl již podruhé odložen. Nejprve se měl místo tradičního květnového termínu konat v červnu, nyní jej pořadatelé chystají na 23. až 26. září. Odklad oznámili v pondělí odpoledne.

"Dospěli jsme k momentu, kdy bychom museli začít s intenzivní komunikací, prodejem vstupenek a dalšími nevratnými kroky. Zároveň neexistují ani orientační informace o tom, jakými pravidly bychom se měli v červnu při organizaci podobné akce řídit," vysvětluje ředitel veletrhu Radovan Auer.

Zmiňuje také fakt, že zatímco v Česku se epidemická situace začíná zlepšovat, v okolních zemích je tomu naopak. "To nás do značné míry limituje při zvaní zahraničních hostů i vystavovatelů," doplňuje Auer. Zářijový termín by měl umožnit přivézt do Prahy zajímavé hosty. Čestným hostem letošního 26. ročníku má být Francie.

Další zprávy