Buggyra odhalil mladíka ve stopách Vršeckého i nový speciál Fat Fox

Podívejte se na fotografie z dnešních testů stáje Bugygra na mosteckém okruhu, při nichž byl oficiálně odtajněn nástupce Davida Vršeckého, dvaadvacetiletý Jiří Forman.
Forman dostal hned na svoji závodní Buggyru startovní číslo, letošní ročník odjede s šestaosmdesátkou.
Mladý pilot, který zatím sbíral vavříny v motokárách, doplní o devět let staršího Adama Lacka (vpravo).
Mladík se bude mít co ohánět, protože Lacko je úřadujícím vicemistrem Evropy...
...  a Buggyra jako tým obhajuje Pohár konstruktérů.
Foto: Buggyra
Sport Buggyra, Sport
6. 4. 2016 19:00
Podívejte se na fotografie z dnešních testů stáje Bugygra na mosteckém okruhu, při nichž byl oficiálně odtajněn nástupce Davida Vršeckého, dvaadvacetiletý Jiří Forman.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 5 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy