Rok s Buggyrou: Z pouště na Dakaru až pro okruhový titul

Projděte si s námi v galerii úspěšnou sezonu roudnického týmu Buggyra, jenž získal v ME tahačů Pohár konstruktérů a druhé a čtvrté místo mezi jezdci a už na začátku sezony sedmé místo v Rallye Dakar.
Ale okruhy byly jen částí letošní "šichty" Buggyry. Sezona totiž pro stáj z Roudnice nad Labem začala už v lednu Rallye Dakar, do níž v Tatře "Fat Boy" nastoupil Martin Kolomý.
Devět tisíc kilometrů po Jižní Americe není vůbec jednoduchá záležitost a také Kolomý se ocitl v problémech. Zde je snímek z kamery ve voze Tomáše Vrátného při vyprošťování jeho Tatry.
Nejlepšího výsledku dosáhl zkušený pilot Buggyry hned v první etapě, v níž obsadil čtvrté místo. Ze 13 etap z top 10 vypadl pouze třikrát.
Suma sumárum to v cíli v Buenos Aires znamenalo sedmé místo, na vítězného Rusa Airata Mardějeva v Kamazu ztratil Kolomý přes čtyři hodiny.
Foto: Buggyra
Radek Vičík Radek Vičík
13. 10. 2015 11:20
Projděte si s námi v galerii úspěšnou sezonu roudnického týmu Buggyra, jenž získal v ME tahačů Pohár konstruktérů a druhé a čtvrté místo mezi jezdci a ještě navíc už na začátku sezony sedmé místo v Rallye Dakar.

Více o týmu Buggyra čtěte ZDE

 

Právě se děje

Další zprávy