Rok s Buggyrou: Z pouště na Dakaru až pro okruhový titul

Projděte si s námi v galerii úspěšnou sezonu roudnického týmu Buggyra, jenž získal v ME tahačů Pohár konstruktérů a druhé a čtvrté místo mezi jezdci a už na začátku sezony sedmé místo v Rallye Dakar.
Ale okruhy byly jen částí letošní "šichty" Buggyry. Sezona totiž pro stáj z Roudnice nad Labem začala už v lednu Rallye Dakar, do níž v Tatře "Fat Boy" nastoupil Martin Kolomý.
Devět tisíc kilometrů po Jižní Americe není vůbec jednoduchá záležitost a také Kolomý se ocitl v problémech. Zde je snímek z kamery ve voze Tomáše Vrátného při vyprošťování jeho Tatry.
Nejlepšího výsledku dosáhl zkušený pilot Buggyry hned v první etapě, v níž obsadil čtvrté místo. Ze 13 etap z top 10 vypadl pouze třikrát.
Suma sumárum to v cíli v Buenos Aires znamenalo sedmé místo, na vítězného Rusa Airata Mardějeva v Kamazu ztratil Kolomý přes čtyři hodiny.
Foto: Buggyra
Radek Vičík Radek Vičík
13. 10. 2015 11:20
Projděte si s námi v galerii úspěšnou sezonu roudnického týmu Buggyra, jenž získal v ME tahačů Pohár konstruktérů a druhé a čtvrté místo mezi jezdci a ještě navíc už na začátku sezony sedmé místo v Rallye Dakar.

Více o týmu Buggyra čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy