Během natáčení The Grand Tour málem došlo k tragédií. Hammond měl v závodě do vrchu vážnou havárii

Radek Vičík Radek Vičík
10. 6. 2017 19:14
Televizní hvězda Richard Hammond měl vážnou havárii při sobotním závodě do vrchu ve Švýcarsku. Bývalý moderátor Top Gear, který nyní pracuje s dalšími kolegy pro pořad The Grand Tour, vyletěl v plné rychlosti z trati. Rimac Concept One, elektrický supersport o výkonu 1000 koní, se při podniku Bergrennen Hemberg ve švýcarském St. Gallen kutálel po stráni a začal hořet. 47letý Hammond sice skončil v péči lékařů, ale podle informací z twitteru The Grand Tour vyvázl bez vážných zranění. Účast v závodě byla přitom součástí natáčení dalšího dílu nového seriálu.
Havarovaný vůz Ricarda Hammonda.
Havarovaný vůz Ricarda Hammonda. | Foto: The Grand Tour‏ via Twitter
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

EU v červnu poprvé dovezla více plynu z USA než z Ruska, píše šéf IEA

Evropská unie v červnu kvůli prudkému snížení dodávek z Ruska poprvé dovezla více plynu ve formě zkapalněného zemního plynu (LNG) ze Spojených států než prostřednictvím plynovodů z Ruska. Na twitteru to ve čtvrtek napsal výkonný ředitel Mezinárodní agentury pro energii (IEA) Fatih Birol.

Šéf IEA minulý týden vyzval Evropu, aby se okamžitě připravila na úplné přerušení dodávek ruského plynu během této zimy. Evropské vlády by podle něj měly přijmout opatření ke snížení poptávky a ponechat v provozu stárnoucí jaderné elektrárny, uvedl Birol v rozhovoru s listem Financial Times.

Zdroj: ČTK
Další zprávy