250 koní pro novou sezonu. Abraham startoval z Rudolfina

250 koní pro novou sezonu. Abraham startoval z Rudolfina
... představení nového motocyklu proběhlo v pražském Rudolfinu. Tedy budově, která obvykle patří spíše uměleckým výstavám či koncertům klasické hudby.
Umělecké dílo strojařů Ducati ještě pod plentou...
... a už se klube!
Hle, 250 koní pěkně v řadě. Maximální rychlost tohoto stroje je 360 kilometrů v hodině.
Foto: Jakub Šafránek
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
20. 1. 2012 16:00

Nový motocykl pro nadcházející sezonu Moto GP představil v pátek dopoledne v pražském Rudolfinu motocyklista Karel Abraham. Jeden ze tří českých motorkářů, který dokázal vyhrát závod mistrovství světa, bude i v nové sezoně hájit barvy týmu Cardion AB.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

Ministr zahraničí Kulhánek vystoupí s projevem na Valném shromáždění OSN. Hlavním tématem bude Afghánistán

Českou delegaci na 76. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN) v New Yorku ve dnech 20. až 25. září povede ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Loni a předloni Českou republiku zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO). S národním projevem vystoupí v rámci všeobecné rozpravy v rámci sobotního programu.

Jedním z hlavních témat shromáždění bude situace v Afghánistánu poté, co se po odchodu spojeneckých vojsk moci v zemi ujalo radikální hnutí Tálibán.

Proslov bude mít ministr Kulhánek také na setkání k Všeobecné úmluvě o zákazu jaderných zkoušek a na ministerských setkáních k odpovědnosti chránit a k Mezinárodnímu trestnímu soudu. Zúčastní se i neformálního jednání šéfů diplomacií zemí Evropské unie.

Zdroj: Domácí
Další zprávy