Michal Balner

Špotáková je ve finále. Muži zdůraznili českou tyčkařskou kalamitu, končí i Maslák
Atletika

Janu Kudličkovi s Michalem Balnerem se stala osudnou laťka ve výšce 560 centimetrů. Limit pro účast ve finále byl 575 centimetrů.
Oštěpař Vadlejch skončil v Paříži druhý ve vyrovnaném osobním rekordu
Atletika

Jakub Vadlejch zazářil na podniku Diamantové ligy v Paříži, naopak Jan Kudlička ani Michal Balner nezazářili.
Maláčová si na Václavském náměstí vylepšila rekord, Ptáčníková zdolala limit pro MS
Atletika

Jiřina Ptáčníková si v dolní části Václavského náměstí doskočila pro letenku na MS. Zdolala 456 cm, Pražskou tyčku ale ovládla Romana Maláčová.
Na náměstí skákal se zataženou brzdou. Vrchol sezony teprve přijde, přiznal Kudlička
Atletika

Jan Kudlička zdolal na třetí pokus 560 cm a podeváté získal republikový titul. Při závodě na třineckém náměstí však bojoval proti nepříjemnému větru.
Česko má další 4. místo, těsně za medaili skočil tyčkař Kudlička. Senzaci způsobil rekordem Brazilec
Olympijské hry

Medaile byla blízko, ale přeci jen trochu vysoko pro tyčkaře Jana Kudličku.
Oba čeští tyčkaři jsou v olympijském finále, čtvrtkař Maslák vypadl

Pavel Maslák skončil v semifinále třetí, což mu na postup mohlo stačit, ale neměl dost dobrý čas. Více se dařilo českým tyčkařům.
Kudlička skočil na Pražské tyčce český rekord. V ženské části vyhrála Ptáčníková
Atletika

Česká skokanka o tyči Jiřina Ptáčníková vyhrála počtvrté v kariéře Pražskou tyčku. K vítězství z krátkého rozběhu Ptáčníkové stačil výkon 450 cm.
Holuša s Maslákem běželi chytře, tleská Kratochvílová. Výkon Staňka je zklamáním
Ostatní sporty

Legendární česká čtvrtkařka Jarmila Kratochvílová hodnotí skončené halové mistrovství světa v atletice, z nějž si Češi přivezli dvě medaile.
Tyčkař Kudlička obsadil na halovém MS v Portlandu čtvrté místo

Tyčkař Jan Kudlička obsadil při obhajobě bronzu na halovém mistrovství světa v atletice v Portlandu čtvrté místo výkonem 575 centimetrů.
Kudlička skočil limit pro halové mistrovství světa, na OH pojedou i Hrubá a Staněk

Tyčkař Jan Kudlička dnes na domácím halovém šampionátu v Ostravě skočil 577 cm.
Nová ostravská hala nemá o zájem sportovců nouzi

V nové ostravské hale se o víkendu uskuteční první větší akce. České atlety čeká halové mistrovství republiky.
Atlet roku zná desítku nominovaných, jasnou favoritkou je Hejnová

Prakticky jediná favoritka na vítězství Zuzana Hejnová vévodí desetičlenné nominaci, z níž vzejde Atlet roku. Hejnová byla na mistrovství světa v…
Baďurová: Kolaps Ptáčníkové na MS patrně nakazil i Kudličku

V soutěžích tyčkařů měla v pondělí Česká republika na atletickém mistrovství světa v Pekingu tři zástupce. Nejlépe nakonec dopadl ten nejméně zkušený
Balner si MS užil, nyní jej čeká další příprava. Na svatbu

Roky byl Michal Balner ve stínu svého úspěšnějšího tréninkového parťáka Jana Kudličky.
Balner ve finále tyčky sedmý, Lavillenie zase ostrouhal

Mistryní světa v trojskoku je stejně jako předloni Caterine Ibargüenová z Kolumbie.
Veselý byl v Monaku druhý, Dibabaová zaběhla rekord

Výsledky mítinku Diamantové ligy v Monaku.
Kudlička o Balnerově rekordu: Dlouhého trvání mít nebude

Rozhovor s tyčkařem Janem Kudličkou.
Bravo! Špotáková titulem z ME zkompletovala zlatou sbírku

Barbora Špotáková ovládla na ME v atletice hod oštěpem, Anežka Drahotová získala v chůzi na 20 kilometrů bronzovou medaili.