Martin Fuksa

Jedno stříbro a jen tři lodě na olympiádě. Kanoisté zažili nejhorší MS od roku 2011
Ostatní sporty

O jediný český cenný kov se na šampionátu v Szegedu postaral kajakář Josef Dostál, který skončil druhý na kilometru.
Fuksa neobhájil světovou medaili, skončil až pátý. Těsně udržel postup na olympiádu

Kanoista Martin Fuksa na mistrovství světa v Szegedu neobhájil stříbrnou medaili na kilometrové trati.
Šance na Tokio pro debl žije. Záleží, kdo komu jak poleze do zadku, tvrdí Fuksa

Bratrská deblkanoe ve složení Petr a Martin Fuksovi si v Szegedu na trati kvalifikaci na olympiádu nevybojovala. Teď věří v diplomatický úspěch.
Dostál vybojoval na MS stříbro na kilometru a kvalifikoval se do Tokia

Kajakář Josef Dostál byl druhý v závodě na kilometr na MS v Maďarsku. Bratrům Petru a Martinu Fuksovým na deblkanoi unikl postup do Tokia.
Nepovedený závod. Fuksa na Evropských hrách stříbro neobhájil, byl až devátý

Kanoista Martin Fuksa na Evropských hrách neobhájil stříbrnou medaili na kilometru.
Sedmá medaile pro Česko. Bárta si dojel na Evropských hrách pro časovkářský bronz

Cyklista Jan Bárta získal na Evropských hrách v Minsku bronzovou medaili v časovce. Jakub Otruba dojel na trati dlouhé 28,6 kilometru na osmém místě.
Kanoista Fuksa skončil druhý i na pětistovce v Duisburgu

Šestadvacetiletý nymburský rodák tak obsadil stříbrnou pozici i ve čtvrtém individuálním závodu v sezoně.
Kajakář Dostál vyhrál na SP kilometr, kanoista Fuksa byl druhý

Kajakář Josef Dostál vyhrál na Světovém poháru v Duisburgu závod na 1000 metrů a vylepšil bronzové umístění z úvodní regaty v Poznani.
Fuksa vybojoval v Poznani další stříbro, druhý dojel i deblkajak

Ve sprintu na 200 metrů skončil druhý deblkajak Filip Šváb, Ondřej Bišický.
Fuksa závodil v Číně i na Sibiři, týdny trénoval v Japonsku. Nadchli ho ochotní lidé

Martin Fuksa si po náročné sezoně dopřál krátkou dovolenou na Mallorce a potom přijal pozvání na exhibiční vystoupení v Číně i v Rusku.
Ani Dostál nebo Prskavec. Kanoistou roku je mistr Evropy Fuksa

Hlasování odborníků tentokrát bylo letos velmi těsné.
Žádné ryby, ale výprava na Sibiř. Kanoistu Fuksu čeká dobrodružný závěr sezony

Rychlostní kanoista Martin Fuksa, který si na mistrovství světa v Portugalsku dojel pro dvě medaile, letošní sezonu zatím neuzavřel.
Nový čtyřkajak prošel do finále i s Dostálem na pokraji sil. Rodinný debl Fuksových neuspěl

Čtyřkajak v novém složení Zavřel, Šlouf, Dostál a Štěrba pojede na MS v Portugalsku o medaile. Martin a Petr Fuksovi spolu sbírali zkušenosti.
Brendel je král, uznal Fuksa po čtvrtém stříbru. Dostál zápasil na kilometru se strachem

Fuksa uznal, že na věčného rivala ani počtvrté na MS neměl, Dostála mrzelo horší rozložení sil. Na oba čekají v Portugalsku ještě týmové závody.
Další medaile pro českou výpravu na mistrovství světa. Fuksa vyjel stříbro, Dostál bere bronz

Kajakář Josef Dostál druhé zlato nepřidal, z kilometru bere bronz. Kanoista Fuksa si dojel pro stříbro.
Taktizování na druhý pokus vyšlo skvěle. Dostál pojede finále kilometru ve výhodné dráze

V pátek získal Josef Dostál na MS v Portugalsku zlatou medaili na pětistovce a dnes ve 13:21 českého času se porve o cenné kovy i na kilometru.