Marcel Hirscher

Skvělý vstup do sezony. Favorit Pinturault vyhrál obří slalom v Söldenu
Sjezdové lyžování

Francouzský lyžař Alexis Pinturault zahájil vítězně nový ročník Světového poháru. Jediný český reprezentant Ondřej Berndt obsadil 64. místo.
Konec ve 30 letech. Fenomenální Hirscher odkládá lyže, těší se na fotbal a motokros
Zimní sporty

"Jsem šťastný, že jsem zdravý a během kariéry jsem nebyl vážně zraněný," řekl Rakušan.
Poslední obří slalom sezony vyhrál v Soldeu Pinturault, glóbus patří Hirscherovi
Ostatní sporty

Jistý vítěz disciplíny i celkového hodnocení SP Rakušan Marcel Hirscher skončil šestý.
Hirscher byl v Kranjské Goře až šestý, prvenství ve SP mu však již neunikne

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhraje poosmé v řadě celkové hodnocení Světového poháru.
Hirscher získal 19. glóbus, i když obří slalom v Bansku nevyhrál

Kristoffersen porazil Hirschera, ten ale o 19. křišťálový glóbus nepřišel.
Dva dny po titulu mistra světa slaví Hirscher už šestý malý glóbus pro krále slalomu

Dva dny po zisku zlaté medaile na mistrovství světa získal Marcel Hirscher předčasně už šestý malý křišťálový glóbus za hodnocení slalomu.
Rakouská medailová žeň ve slalomu, Hirscher má rekordní sedmý titul

Triumf alpské velmoci vedl Marcel Hirscher, který získal rekordní sedmé zlato v kariéře.
Králem obřího slalomu na MS je Kristoffersen, porazil Hirschera

Henrik Kristoffersen ukončil čekání na medaili z mistrovství světa a ve švédském Aare se dnes stal šampionem v obřím slalomu.
Francouz Noël vyhrál v Kitzbühelu druhý slalom SP za sebou

Francouz Clément Noël vyhrál druhý slalom Světového poháru za sebou a po Wengenu nenašel přemožitele ani v Kitzbühelu.
Hirscher míří za dalšími glóby. V Adelbodenu nedal šanci ani slalomářům

Marcel Hirscher oslavil v Adelbodenu zlatý double a celkově 67. triumf ve Světovém poháru.
Hirscher oslavil v Adelbodenu osmé vítězství v obřím slalomu. Češi nestartovali

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál obří slalom v Adelbodenu a ve Světovém poháru si připsal 66. vítězství. Po prvním kole přitom vedl Nor Kristoffersen.
Hirscher vyhrál popáté slalom SP v Záhřebu, jediný Čech nedokončil první kolo

Sedminásobný celkový vítěz seriálu si připsal 64. vítězství v kariéře, z toho třicáté ve slalomu speciál.
Fantastická Vlhová. Slovenská lyžařka porazila v paralelním slalomu Shiffrinovou

Slovenka Petra Vlhová zdolala ve finále paralelního slalomu v Oslu Mikaelu Shiffrinovou, jež po pěti vítězstvích nevyhrála slalom poprvé v sezoně.
Nové možnosti, ale také problémy. Olympiáda v Tokiu bude bez dronů
Olympijské hry

Olympijské hry v roce 2020 v Tokiu budou bez dronů. Japonská vláda zakázala použití bezpilotních letadel řízených na dálku z bezpečnostních důvodů.
Hirscher poprvé ovládl paralelní slalom, 62. výhrou v SP se dotáhl na legendu

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál paralelní obří slalom v Alta Badii a oslavil 62. vítězství ve Světovém poháru.
Hirscher si připsal 60. vítězství ve Světovém poháru

Hirscher dnes vyhrál obří slalom ve francouzském Val d'Isere a připsal si jubilejní 60. vítězství ve Světovém poháru v alpském lyžování.
Hirscher vyhrál první slalom sezony v Levi, Krýzl smolně nepostoupil

Českému reprezentantovi Kryštofu Krýzlovi unikl o šest setin postup do druhého kola a na 31. místě zůstal bez bodů.
Hirscher vyhrál sjezdaře roku před Ledeckou. Největší pocta na světě, reagovala Češka

Marcel Hirscher získal v minulé sezoně velký křišťálový glóbus a dvě zlaté medaile na olympiádě. V novinářské anketě zdolal Ledeckou jen těsně.
Hirscher mezi legendami. Třináctým vítězstvím v sezoně SP Rakušan vyrovnal Stenmarka či Maiera

Rakouský lyžař Marcel Hirscher se dnešním triumfem v obřím slalomu v Aare zapsal mezi legendy. Zvítězil totiž potřinácté v sezoně a vyrovnal Ingemara…