Lucie Charvátová

Česká biatlonistka (*1. února 1993), Nejlepší výsledkem ve Světovém poháru je zatím páté místo ze sprintu z Hochfilzenu v sezoně 2015/16.

Charvátová si odstřelila šanci na další zlato z kolečkových lyží na čtvrté položce
Biatlon

Charvátová mohla na MS v letním biatlonu v Bělorusku navázat na stříbro a zlato ze sprintů, jenže na čtvrté položce stíhačky třikrát chybovala.
Stříbra už bylo dost! Charvátová je sprinterskou mistryní světa v letním biatlonu
Biatlon

Biatlonistka Lucie Charvátová získala na letním mistrovství světa v Raubiči zlato ve sprintu.
Biatlonistka Charvátová má na letním MS stříbro ze supersprintu
Biatlon

Biatlonistka Lucie Charvátová získala na letním mistrovství světa stříbrnou medaili v premiéře supersprintu.
Slovensko slaví historické biatlonové zlato, ve sprintu ho získala Kuzminová
Biatlon

Anastasija Kuzminová ovládla na mistrovství světa biatlonistek v Östersundu sprint na 7,5 kilometru. Nejlepší Češkou byla sedmá Markéta Davidová.
Biatlonisté na ME pokazili střelbu, nejlepší Češka Charvátová byla osmnáctá
Biatlon

Českým biatlonistům nevyšel závěrečný závod na mistrovství Evropy v Raubiči a ve stíhačce neudrželi pozice po sprintu.
Znovu 11 sekund od medaile. Moravec byl na ME sedmý ve sprintu, Charvátová dvanáctá
Biatlon

Ondřej Moravec obsadil na mistrovství Evropy v Bělorusku sedmé místo ve sprintu a po bezchybné střelbě si vytvořil dobrou pozici pro stíhací závod.
Biatlonistky byly kousek od ostudy, nakonec vybojovaly sedmé místo
Biatlon

Moc nechybělo a české kvarteto v závodě štafet biatlonistek v rámci Světového poháru v Canmore bylo dostiženo, nakonec skončilo sedmé.
České biatlonistky ohromily bronzem ze štafety, Puskarčíková dramaticky finišovala
Biatlon

České biatlonistky překvapily bronzovým umístěním ve štafetě v Oberhofu. Postaraly se o to hlavně Markéta Davidová a Eva Puskarčíková.
Charvátová: Tolik se nám nedaří, ale co se týče vztahů, upevnili jsme to solidně
Biatlon

Opět měla důvod se usmívat. Lucie Charvátová zvládla krizi na trati stíhacího závodu a podobně jako ve sprintu dojela na bodech.
Moravce mučily křeče, Vítková zvracela. Lékaři pátrají, co ničí české naděje
Biatlon

Zdravotní problémy české reprezentace v letošní sezoně kulminují během prvního vrcholu sezony, ostře sledovaného klání v Novém Městě na Moravě.
Charvátová se konečně dočkala. A myslela i na ostatní: Nebylo to úplně férové
Biatlon

Lucie Charvátová měla v cíli pátečního sprintu v Novém Městě na Moravě spoustu důvodů k širokému úsměvu.