Lucie Charvátová

Česká biatlonistka (*1. února 1993), Nejlepší výsledkem ve Světovém poháru je zatím páté místo ze sprintu z Hochfilzenu v sezoně 2015/16.

Eckhoffová a Fourcade vyhráli i stíhačku. Moravec poskočil o 12 míst
Biatlon

Biatlonistka Lucie Charvátová vinou šesti chyb na střelnici klesla ve stíhacím závodě Světového poháru v Ruhpoldingu z 15. místa na 30. příčku.
Krčmář si dojel pro první top 10 v sezoně, Davidová byla v masáku dvanáctá
Biatlon

Biatlonistka Markéta Davidová skončila v závodě s hromadným startem na Světovém poháru v Oberhofu dvanáctá, i když sedmkrát minula terč.
Biatlonisté útočili na bronz, Štvrtecký ale naděje pohřbil. Střelba zradila i ženy
Biatlon

Štafeta biatlonistů skončila na Světovém poháru v Oberhofu osmá, i když se ještě v polovině trati držela na třetím místě.
Češky se ve stíhačce trápily, Davidová si pohoršila o 25 míst. Krčmář dojel čtrnáctý
Biatlon

Tři Češky jely ve stíhačce ve Francii celkem 18 trestných kol. Závodům vládli Norové J. T. Bö a Eckhoffová, z Čechů bodovali jen Krčmář a Davidová.
Kristejn Puskarčíková vzala stíhačku vážně, posunula se o 24 pozic kupředu
Biatlon

Eva Kristejn Puskarčíková obsadila osmé místo ve stíhacím závodě na 10 km a byla tak v nedělním závodě v Hochfilzenu nejlepší Češkou.
Biatlonistky skvěle běžely, ve štafetě v Hochfilzenu nakonec skončily šesté
Biatlon

České biatlonistky díky výbornému běhu obsadily ve štafetě Světového poháru v Hochfilzenu šesté místo. V mužské stíhačce bodoval z Čechů jen Krčmář.
Charvátová už není nenažraná. Žiju si teď pěkný život, smála se po povedeném sprintu
Biatlon

Lucie Charvátová navázala na titul mistryně světa z letního mistrovství světa v Raubiči, kde už se po letech strádání cítila dobře.
Davidová nedotáhla slibně rozjetý závod, chybovala na střelnici. Vítková vzdala
Biatlon

Biatlonistka Markéta Davidová dokončila vytrvalostí závod žen ve švédském Östersundu na jedenáctém místě.
Charvátová věří, že přichází zlom. Nechci se už vidět nešťastná a beznadějná, říká
Biatlon

Před rokem málem pověsila lyže i malorážku na hřebík. Po sezoně, v níž nezískala ani jediný bod ve Světovém poháru, vážně uvažovala o konci kariéry.
Charvátová si odstřelila šanci na další zlato z kolečkových lyží na čtvrté položce