Limberský si užíval s modelkou v Dubaji. A bundesliga se baví kiksem brankáře Mohuče

Sport Sport
20. 12. 2017 6:14
Zatímco čeští fotbalisté už relaxují v prosluněných letoviscích, bundesliga jela až do poloviny prosince. Podívejte se, jaký silvestrovský kiks předvedl brankář Mohuče, nebo na další pikošky ze sociálních sítí. Pořadem provází Eva Srpová.
Pohled do sportovních sociálních sítí s moderátorkou Sociálu Evou Srpovou. | Video: Eva Srpová, Tomáš Cetkovský, Blahoslav Baťa, Tomáš Novák, Terezie Drechslerová
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Návrh na spojení agentury CzechInvest, CzechTrade a CzechTourism projedná vláda, plán kritizuje Hospodářská komora

Sestěhování agentur CzechInvest, CzechTrade a CzechTourism v České republice i v zahraničí by mělo v následujících třech letech přinést úsporu 138 milionů korun. Novinářům to před pondělním zasedáním vlády řekl ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO).

Kabinet v pondělí projedná přestěhování agentur CzechTrade a CzechTourism do státní budovy ve Štěpánské ulici v Praze, kde sídlí agentura CzechInvest. 

V neděli plánované sloučení ostře zkritizovala Hospodářská komora. "Projekt synergie, tedy sloučení státních agentur CzechTrade, CzechInvest a CzechTourism, kterým se v pondělí zabývá vláda, bude místo revoluční změny podpory podnikání a exportu pouhým sestěhováním těchto subjektů bez zásadních změn a důkladného auditu jejich fungování," uvedla komora v tiskové zprávě.

Vládní materiál podle Hospodářské komory například vůbec neřeší roztříštěné řízení podpory zahraničního obchodu tuzemských firem v zahraničí. Havlíček výtky odmítl, vyjádření komory má za velmi překvapivé.

Zdroj: ČTK
Další zprávy