Krzysztof Piatek

Fotbalisté AC Milán ztratili dobře rozehraný zápas s FC Turín

Fotbalisté AC Milán v pátém kole italské ligy neudrželi vedení a po prohře 1:2 na hřišti FC Turín jsou v tabulce až třináctí. Domácí, které za vítězstvím dvěma góly v rozmezí čtyř minut ve druhém poločase nasměroval Andrea Belotti, jsou šestí.

Rossoneri se v prvním poločase ujali vedení po penaltě Krzysztofa Piateka a těsný náskok drželi až do 72. minuty, kdy se poprvé prosadil Belotti. Domácí útočník vzápětí přidal čtvrtou branku v sezoně, na kterou už milánský celek nenašel odpověď a prohrál podruhé za sebou.

Italská fotbalová liga - 5. kolo:

FC Turín - AC Milán 2:1 (72. a 76. Belotti - 18. Piatek z pen.).

Boloňa padla proti Juventusu po gólu Dybaly, Jankto slavil se Sampdorií výhru
Zahraniční ligy

Jakub Jankto se vrátil do základní sestavy Sampdorie po dvou zápasech, naopak Ladislav Krejčí z Boloni si proti Ronaldovu Juventusu nezahrál.
Piatek dál pálí, ale tentokrát gólem prohru Janova neodvrátil

Polský útočník si devátým ligovým zásahem upevnil vedení v tabulce střelců. Trefil se v sedmém ligovém zápase za sebou.
Polák Piatek v Itálii zastínil Ronalda, zdesetinásobil svou cenu a zaskočil majitele

Krzysztof Piatek přestoupil do Janova jen za 4 miliony eur. Z nenápadné posily se stal hvězdou Serie A, překonal rekordy a touží po něm v Anglii.