Kristina Mladenovicová

Další ruský skalp nepřidala. Muchová nestačila v Moskvě na Pavljučenkovovou
Tenis

Karolína Muchová na turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Anastasii Pavljučenkovové.
Dvě Češky ve finále. V Číně si o trofej zahrají Plíšková i Peschkeová
Tenis

Karolína Plíšková porazila v semifinále turnaje v Čeng-čou Australanku Alju Tomljanovicovou 6:3, 6:2. Soupeřce nabídla jediný brejkbol.
Do třetího kola postoupily i Kvitová se Strýcovou, Siniaková na centrkurtu padla
Tenis

Petra Kvitová a Barbora Strýcová rozšířily českou kolonii ve třetím kole Wimbledonu na pět. Kateřina Siniaková končí.
Jednička na správném místě. Mladenovicová spolu s Babosovou vyhrála v Paříži debl
Tenis

Ve finále čtyřhry porazila s maďarskou partnerkou Tímeou Babosovou čínský pár Čeng Saj-saj, Tuan Jing-jing 6:2, 6:3 a z grandslamové trofeje se společ
Dramatický druhý set rozhodla Kvitová ve svůj prospěch. V Madridu jde do třetího kola
Tenis

Tenistka Petra Kvitová vyhrála ve druhém kole na antukovém turnaji v Madridu nad Kristinou Mladenovicovou 6:3, 7:6.
Bez třešničky na dortu. Krejčíková se Siniakovou ve finále Turnaje mistryň prohrály
Tenis

České světové jedničky podlehly ve finále Turnaje mistryň Babosové a Mladenovicové. Třetí velkou trofej ke dvěma grandslamům nepřidaly.
Další velká trofej na dosah. Krejčíková a Siniaková si zahrají v Singapuru finále
Tenis

Světové jedničky Krejčíková a Siniaková porazily v semifinále Turnaje mistryň další české duo Sestini Hlaváčkovou a Strýcovou jasně 6:3 a 6:2.
Kvitovou nezlomilo čtyřhodinové čekání. V Cincinnati zničila Mladenovicovou
Tenis

Zápas pořadatelé kvůli dešti několikrát odložili. Kvitová čekala déle než čtyři hodiny. Nakonec zvítězila nad Mladenovicovou 6:4, 6:2.
Kvitová získala Serenin skalp podruhé, Williamsovou zdolala v Cincinnati ve třech sadách
Tenis

Petra Kvitová porazila podruhé v kariéře Serenu Williamsovou a postoupila v Cincinnati do osmifinále. Američanku zdolala poměrem 6:3, 2:6 a 6:3.
Odveta vyšla lépe Němce. Kvitová ve Stuttgartu končí, Kerberové podlehla ve dvou sadách
Tenis

Petra Kvitová nenavázala ve Stuttgartu na výkony ze semifinále Fed Cup a s domácí tenistkou Angelique Kerberovou prohrála 3:6, 2:6.
Vondroušová vypadla v Aucklandu už v prvním kole, nevedlo se ani Veselému
Tenis

Markéta Vondroušová nestačila na Petru Martičovou, i když Chorvatka je v žebříčku WTA o 23 míst zpět. Jiří Veselý v Indii nepotvrdil roli šestky.
Strýcová zakončila sezonu výhrou. Vítězka US Open jí na Elite Trophy vzdala po devatenácti minutách
Tenis

Barbora Strýcová zakončila sezonu vítězstvím nad šampionkou US Open Sloane Stephensovou, která jí zápas na Elite Trophy vzdala v prvním setu.