Fotbal

Nizozemský fotbalový útočník Klaas-Jar Huntelaar měl našlápnuto k velké kariéře. Zranění a smůla na špatná období ho odkázaly k angažmá v Schalke,…
Češi vystavili Nizozemcům stopku a na Euro postupují z prvního místa
Fotbal

Čeští fotbalisté v závěrečném představení v kvalifikaci o evropský šampionát uspěli na půdě Nizozemska a vyhráli 3:2.
Bayern spasil gólem Robben, Drobný třikrát inkasoval
Fotbal

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili v utkání 13. kola německé ligy 1:0 na hřišti Herthy Berlín gólem Arjena Robbena.
VIDEO Mourinho nechal Čecha sedět, remíza ho frustruje
Fotbal

Chelsea v nové sezoně poprvé ztratila body, když v úvodním kole Ligy mistrů remizovala se Schalke 1:1.
Další ztráta Nizozemců. Do Prahy přijedou bez Vlaara
Fotbal

Nizozemští fotbalisté přišli před úvodním zápasem kvalifikace o mistrovství Evropy v Praze o další opory.
Oslabení! Nizozemci jedou do Prahy bez Robbena i Huntelaara
Fotbal

Nizozemští fotbalisté přiletí na evropskou kvalifikaci do Prahy bez své největší hvězdy Arjena Robbena.
Mexičané byli blízko postupu. Nizozemci ale zápas otočili
Fotbal

Mexičané ještě pět minut před koncem osmifinále vedli nad Nizozemskem, nakonec ale padli.
Schalke si poradilo s Herthou a v bundeslize je druhé
Fotbal

Fotbalisté Schalke zdolali ve 28. kole německé ligy Herthu Berlín 2:0 a posunuli se na druhou příčku tabulky.
Huntelaar se vrátil po zranění a hattrickem porazil Hamburk
Fotbal

Fotbalisté Schalke zdolali díky hattricku útočníka Klaase-Jana Huntelaara ve 31. kole německé ligy Hamburk 4:1 a pojistili si čtvrté místo v tabulce.
Bayern natáhnul vítěznou šňůru, vestfálské derby pro Schalke
Fotbal

Fotbalisté Bayernu Mnichov v sobotu vyhráli i jedenáctý letošní duel. Byť s Düssledorfem dvakrát prohrávali.
Kanonýr Huntelaar prodloužil v Schalke až do roku 2015
Fotbal

Po několikaměsíčním vyjednávání se nizozemský fotbalista Klaas-Jan Huntelaar dohodl se Schalke na nové smlouvě do roku 2015.
7 dní do Eura. Odstoupí Itálie kvůli skandálu z turnaje?
Euro

Do startu mistrovství Evropy zbývá týden. Jaké aktuality k šampionátu pátek přinesl?
Huntelaar: Plzeň překvapila. Vyřadili jsme silného soka