Kateřina Razýmová

Novoměstská stíhačka přinesla další českou radost. Razýmová se posunula na osmé místo
Zimní sporty

Kateřina Razýmová byla na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě osmá ve stíhacím závodu na 10 km klasicky, o dvě místa vylepšila výsledek ze soboty.
Na návštěvě v desítce. Nikdy jsem nemyslela, že budu takhle jezdit, žasne Razýmová

Zkraje aktuální sezony skončila Razýmová ve Finsku senzačně pátá. Závody v Novém Městě na Moravě potvrdily, že to nebyl náhodný výsledek.
Top desítka Razýmové a životní výsledek Janatové. Češky v Novém Městě zazářily

Kateřina Razýmová potvrdila formu a skončila na desítce v rámci domácího SP v Novém Městě desátá, třináctá Kateřina Janatová si vylepšila maximum.
Ve stíhačce s ostatními zatočíme, plánuje Razýmová. Kamarády slyšela všude po trati

Dva kilometry trvalo Kateřině Razýmové, než v Novém Městě setřásla nervozitu. Pak se uzavřela do sebe na volné desítce obsadila skvělé desáté místo.
Naším cílem je první patnáctka, říká trenér běžkařek před SP v Novém Městě
Ostatní sporty

"V sezoně se nejvíc daří Kateřině Razýmové a chtěla by v domácím prostředí potvrdit dobrou formu," zdůraznil kouč Jan Franc.
Životní výsledek pro Janatovou na Tour de Ski. Ve sprintu skončila osmnáctá

Osmnácté místo je pro běžkyni na lyžích Kateřinu Janatovou nejlepším výsledkem ve Světovém poháru v životě. Bodovala také Petra Nováková.
Razýmová doběhla na Světovém poháru v Davosu sedmá, Nováková dvanáctá

Českým běžkyním na lyžích se velmi vydařil závod na 10 km volnou technikou na Světovém poháru v Davosu.
Běžky obouvala jako tréninkový doplněk. Teď je Razýmová nečekanou českou jedničkou

Ve dvaceti letech se Kateřině Berouškové, nyní už Razýmové, otočil sportovní život naruby.
Razýmová potvrdila překvapivou formu. V Ruce udržela elitní desítku a doběhla devátá

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová den po životním pátém místě udržela ve stíhačce na 10 km volnou technikou elitní desítku.
"Myslela jsem, že hlásí nesmysly." Razýmová sahala v Ruce po senzační medaili

Životní závod zaběhla v úvodu Světového poháru ve finské Ruce česká lyžařka Kateřina Razýmová.

Běžkyně na lyžích Razýmová vyhrála přípravný závod na sezonu SP

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová vyhrála v přípravě na novou sezonu Světového poháru kontrolní závod FIS na 10 kilometrů volně ve finské Ounasvaaře. Další reprezentantka Kateřina Janatová obsadila čtvrté místo.

Razýmová porazila o 1,4 sekundy Rakušanku Teresu Stadloberovou, třetí skončila s odstupem 37,3 sekundy Anna Něčajevská. Janatová na Rusku ztratila tři sekundy. V první desítce doběhla z Češek ještě devátá Sandra Schützová.

Mezi muži skončil na trati 15 kilometrů volně Michal Novák na sedmém místě. Za vítězným Sergejem Usťugovem z Ruska zaostal o 1:27,9 minuty.

Chtěla se jen držet veteránky Smutné. Nakonec Razýmová výjezd na Ještěd vyhrála

Tradiční výběh na Ještěd na závěr mistrovství republiky v běhu na kolečkových lyžích v Liberci vyhráli Kateřina Razýmová a Francouz Alexis Jeannerod.
Norská dominance. Johaugová ve skiatlonu deklasovala svět, u mužů ji napodobil Röthe

Johaugová nadělila na 15 kilometrech druhé Östbergové skoro minutu, mezi muži vybojoval ve skiatlonu první individuální zlato v kariéře Röthe.
Razýmová byla 19. v Otepää, vyhráli Johaugová a Niskanen

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová obsadila v Otepää 19. místo v závodě Světového poháru na 10 kilometrů klasicky.
Klaebo a Nilssonová zopakovali na Tour de Ski sprinterské triumfy z úvodního dílu

Norský lyžař Johannes Hösflot Klaebo a Švédka Stina Nilssonová vyhráli třetí etapu Tour de Ski, kterou byly sprinty volnou technikou ve Val Müstairu.
Běžkyně na lyžích Beroušková na SP poprvé pronikla do dvacítky

Beroušková dosáhla na svůj největší úspěch. Zvítězila domácí Finka Pärmäkoskiová.
Palec nahoru. Bauera potěšily olympijské výkony Jakše a Berouškové
Olympijské hry

Lukáše Bauera výsledky českých běžkařů na olympiádě v Koreji překvapily. Pozitivně.
Klaebo se stal nejmladším olympijským vítězem v běhu na lyžích

Z českých reprezentantů se do vyřazovací části podívala jen Beroušková, vypadla ale hned ve čtvrtfinále.
Po 70 kilometrech prohrála o metr. Smutné těsně unikla obhajoba vítězství na Marcialonze

Kateřina Smutná podlehla ve finiši slavného běhu Marcialonga Brittě Johanssonové Norgrenové.
Lyžařský sprint v Seefeldu měl dvě vítězky, Nováková bodovala. Mezi muži uspěl Klaebo

Petra Nováková vybojovala ve sprintu volnou technikou v rakouském Seefeldu bodované 24. místo. O prvenství se podělily Američanka se Švýcarkou.