Kam zmizeli policajti? Do Vršovic, za Viktorkou

Kam zmizeli policajti? Do Vršovic, za Viktorkou
K beznadějně vyprodanému stadionu pražské Slavie ve Vršovicích se sjelo 300 policistů, k tomu strážníci, svalovci z bezpečnostních služeb, členové antikonfliktního týmu.
Zápas začínal před devátou hodinou. Ale už kolem sedmé v okolí stadionu hlídkovaly desítky mužů v uniformách.
Policisté a pořadatelé měli zpočátku zásadní převahu. Fanoušci se v pětatřicetistupňových teplotách k rozpálenému stadionu nehnali.
Raději přes lávku pochodovali do protějšího Tesca. Zpátky se vraceli s plechovkami piva. Ano, jasně, Plzně.
Foto: Simona Holecová
Simona Holecová
24. 8. 2011 21:26

Praha - Sportovní událost číslo jedna letošního léta spustila v Praze hotové policejní manévry. K beznadějně vyprodanému stadionu pražské Slavie ve Vršovicích se sjelo 300 policistů, k tomu strážníci, svalovci z bezpečnostních služeb, členové antikonfliktního týmu. A nezapomínejme na dozor na koních.

Ten plzeňské fanoušky dráždil asi nejvíc. Cestu na stadion si místo klubových hesel zpestřovali pokřiky "Ať jdou koně do pr...e".

Tak se podívejte, jak to vypadalo, když se plzeňská Viktorka chystala na zápas s Kodaní, vítězství znamená postup do elitní Ligy mistrů.

 

Právě se děje

před 50 minutami

Sparta si pojistila kapitána Řepíka na další tři roky

Hokejový útočník Michal Řepík bude i nadále oblékat dres Sparty. Jedenatřicetiletý hráč podepsal s Pražany novou tříletou smlouvu, současný kapitán a nejproduktivnější hráč týmu by tak za Spartu měl hrát do konce sezony 2022/23. "Jsme spokojení s jeho výkony nejen na ledě, ale také v kabině. Našli jsme v něm toho pravého lídra," uvedl sportovní ředitel Petr Ton na klubovém webu.

Další zprávy