Drogy, propadáky, gamblerství i vnitřní krvácení. Tyhle hvězdy míří ze dna zpátky na vrchol

Tyson Fury
RADAMEL FALCAO. V Portu, Atléticu Madrid a Monaku si postupně vydobyl status světového útočníka. V Anglii však totálně vyhořel. Ve 41 duelech za United a Chelsea vstřelil pouhých pět gólů. V letošní sezoně jich za Monako nasázel pětkrát tolik a dal jasně najevo, že jeho kariéra zdaleka nevyhasla.
TYSON FURY. V roce 2015 porazil Vladimira Klička a získal mistrovské pásy organizací IBF, WBA a WBO. Poté ale britský boxer porušil dopingová pravidla. Měl problém s drogami a léky. Všechny tituly musel vrátit. Do ringu se po léčbě vrátí v červnu. Tvrdí, že je v životní formě.
GERARD GALLANT. V minulé sezoně dostal vyhazov, o němž mluvila celá NHL. Zkušený hokejový kouč musel tým Floridy opustit hned po prohraném venkovním klání. Potupně čekal na taxíka. Teď úspěšně koučuje Vegas a je favoritem na Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra ligy.
JOSH GORDON. V roce 2013 patřil k hvězdám amerického fotbalu. Jenže měl dost podivný rituál. Před zápasy buď popíjel alkohol, nebo kouřil marihuanu. Kvůli opakovaným prohřeškům čelil suspendacím. Musel vynechat dvě kompletní sezony. Teď je zpět. V dresu Clevelandu už položil první touchdown a chce zpátky na vrchol.
Foto: Twitter/Tyson Fury
Sport Sport
20. 4. 2018 13:58
Byli na pomyslném dně, případně tam spadli. Nikdy to ovšem nezabalili, a tak se nyní derou na vrchol. Projděte si galerii sportovních osobností, které překonaly těžké období.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Odbory se s ministerstvem zdravotnictví neshodly na růstu platů zdravotníků

Odbory se s ministerstvem zdravotnictví na růstu platů zdravotníků pro příští rok zatím nedohodly. Znovu se mají sejít v pondělí příští týden, řekla v pondělí předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníková. Zástupci zdravotníků žádali růst platů o 3000 korun a u lékařů o deset procent, celkově by mělo jít asi o 8,6 miliardy korun. To už dříve odmítli zástupci soukromých lékařů i vedení nemocnic v radě poskytovatelů. Vyjádření ministerstva ČTK zjišťuje.

Zdroj: ČTK
před 50 minutami

Tým Fakulty elektrotechnické ČVUT obsadil na „olympiádě robotů“ druhé místo ve virtuálním prostředí

Finálové kolo DARPA Subterranean Challenge pořádané agenturou amerického ministerstva obrany vyneslo českému týmu vystupujícímu pod hlavičkou CTU-CRAS-NORLAB pódiové umístění v souboji robotů ve virtuálním prostředí - v robotickém simulátoru. Mezi deseti nejlepšími robotickými týmy světa obsadil druhé místo, za což mu přísluší odměna 500 000 dolarů. Výsledky agentura DARPA vyhlásila v pátek 24. září při slavnostním ceremoniálu v Kentucky ve Spojených státech

Soutěž softwarových řešení probíhala v osmi podzemních virtuálních světech,
které reprezentují různá prostředí. V nich se s veškerou dynamikou a kinematikou pohybují trojdimenzionální modely robotů, kteří v simulovaném prostředí ve vzájemné spolupráci plní stejné úkoly záchranářů jako jejich reálné předobrazy.

„Soustředili jsme se především na hlavní soutěž s reálně existujícími roboty, proto je pro nás druhé místo ve virtuálním závodu příjemné překvapení. Výsledek totiž ukazuje možnosti technického řešení, do kterého jsme investovali zejména díky subvenci agentury DARPA. To, že naše řešení funguje takto dobře ve virtuálu, nám dává slibnou perspektivu i pro práci s reálným systémem,“ říká prof. Tomáš Svoboda, vedoucí týmu více než třiceti vědců a studentů z katedry kybernetiky a katedry počítačů Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze.

Zdroj: Domácí
Další zprávy