Hokejové derby - Výborný na Bednáře nestačil.

Hokejové derby - Výborný na Bednáře nestačil.
Sparťané se radovali z vítězství i postupu.
Pro hráče Slavie to byly krušné okamžiky, protože během jedné minuty ztratili veškerou gólovou výhodu do konce utkání.
Následovalo tak prodloužení, ve kterém ale další branka nepadla.
HC Sparta. (Ilustrační foto)
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Tomáš Adamec
8. 12. 2008 21:30

Praha - Až samostatné nájezdy rozhodly napínavé střetnutí pražských rivalů. Podívejte se, jak hokejisté HC Slavia Praha nejprve přišli v poslední třetině o výhru nad domácí HC Spartou Praha, aby nakonec, až po samostatných nájezdech, přece jen zvítězili...

 

Právě se děje

před 32 minutami

Při útoku na severozápadě Kamerunu zemřelo 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti

Při útoku na vesnici Ntumbo na severozápadě Kamerunu přišlo o život alespoň 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti. S odvoláním na sdělení OSN o tom informoval zpravodajský server BBC. Útok se stal už v pátek a zatím se k němu nikdo nepřihlásil. Kamerunská vláda, která v regionu už několik let bojuje proti povstalcům, jakýkoli podíl na násilí odmítla.

James Nunan z Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí OSN (OCHA) uvedl, že zavražděna byla mimo jiné těhotná žena a 14 dětí. Devíti z nich ještě nebylo ani pět let.

Hlavní opoziční strana Hnutí za obnovu Kamerunu (MRC) z útoku obvinila bezpečnostní složky a kamerunskou vládu. Kamerunská armáda obvinění odmítla.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 36 minutami

V Brně se srazily dvě tramvaje, celkem pět zraněných

Pět lidí se zranilo při srážce dvou tramvají v Křížové ulici v Brně. Tři zranění skončili v nemocnici. Ulice je uzavřená, omezení se dotklo šesti linek městské hromadné dopravy, a to tramvajových 2, 5, 6 a autobusových 44, 82 a 84. V obou tramvajích cestovalo dohromady 200 lidí, řekl provozní ředitel brněnského dopravního podniku Jan Seitl. Dopravní podnik by podle něj chtěl obnovit provoz kolem 10:00. 

Další zprávy