Zohornův gól v KHL zastavil vítěznou sérii Podolsku

25. 12. 2018 12:34
Gól Tomáše Zohorny v přesilové hře zastavil v Kontinentální lize sérii šesti výher hokejistů Viťazu Podolsk. Chabarovsk díky trefě českého útočníka z 51. minuty vyhrál 2:1, vítězství mu 26 zákroky vychytal brankář Marek Langhamer.
Tomáš Zohorna
Tomáš Zohorna | Foto: Milan Kammermayer

Hosté přitom na ledě Amuru dlouho mířili k devátému bodovému zisku za sebou, po sólu Makejeva vedli od 14. až do 42. minuty. Pak ale dorážkou Jordánovy střely vyrovnal Pjanov a krátce nato zajistil předposlednímu celku Východní konference dvoubodový zisk Zohorna, který dostal přihrávku před odkrytou branku.

Petrohrad prohrával po 24 minutách na ledě Kunlunu už o dvě branky, ale třetí porážku za sebou dokázal odvrátit. Na výhře hostů 5:3 se třemi asistencemi podílel útočník Prochorkin.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Viťaz Podolsk 2:1 (za domácí T. Zohorna 1+0), Kunlun Red Star - Petrohrad 3:5.