Zlínu pomohl k výhře neregulérní gól

Sudí v zápase Zlína s Třincem neviděli dotek puku s ochrannou sítí a domácí následně vstřelili gól
Hokejisté Zlína se radují, po prvních čtyřech zápasech je série s Třincem srovnaná na 2:2.
Naopak Oceláři promarnili slibný náskok z domácího kluziště, na stadionu Luďka Čajky totiž dvakrát prohráli.
I tentokrát to byla play off bitva jako řemen, kterou nakonec rozhodl ve třetí třetině vítězný gól Ondřeje Veselého, jenž rozhodl zápas letošního play off už potřetí.
Zlínským přitom pomohla i neregulérní branka Bedřicha Köhlera, který skóroval poté, co se k němu odrazil puk ze sítě.
8. 4. 2014 7:56
Zlín vstřelil proti Třinci gól na 2:1 poté, co se puk dotkl ochranné sítě a hráči soupeře přestali hrát.

Praha - Hokejistům Zlína pomohl ke včerejší výhře 4:3 nad Třincem a srovnání semifinálové série na 2:2 neregulérní gól.

Na konci druhé třetiny za stavu 1:1 Třinečtí vyhazovali kotouč zpoza své brány po mantinelu, ovšem puk z obranného pásma nedoputoval, protože se zpomalil o ochrannou síť a spadl přímo před zlínského Bedřicha Köhlera.

Domácí útočník udělal pár temp ke kruhu a střelou zápěstím překonal brankáře Ocelářů Šimona Hrubce.

Slezané se snažili spornou situaci reklamovat u rozhodčích, ovšem neuspěli. "Chvilku jsme přestali hrát, protože puk se dotkl ochranné sítě nad mantinelem. Rozhodčí ale hru nepřerušili a padl z toho gól," smutnil třinecký obránce David Nosek.