Získali "zlatý hattrick", ale hraje jich už jen pár. Co dnes dělají bývalé hvězdy reprezentace?

Podívejte se ve fotogalerii, co dnes dělají hokejisté, kteří pomohli národním týmu vybojovat na přelomu tisíciletí "zlatý hattrick".
David Výborný je jedním z pěti hokejistů, kteří byli u všech tří českých titulů na přelomu tisíciletí. Brusle pověsil na hřebík jako poslední po nešetrném zákroku Bedřicha Köhlera v play off 2016.
Ještě v minulé sezoně se na extraligových kluzištích proháněl také Pavel Patera, a ač měl nabídky na prodloužení kariéry, nakonec už také s aktivní kariérou skoncoval. Dál se ale angažuje v rodném Kladně, kde byl nedávno jmenován jednatelem klubu za město, tedy menšinového vlastníka.
Pan bekhendový blafák Martin Procházka se po skončení kariéry blýskl nejen ve StarDance. Působil jako mluvčí u reprezentace a uvádí pořady na televizi Sport5.
Tomáš Vlasák se po minulé sezoně přesunul do Plzně, kde začal svoji kariéru sportovního manažera. A zdá se, že velmi úspěšnou.
Foto: ČTK
Podívejte se ve fotogalerii, co dnes dělají hokejisté, kteří pomohli národním týmu vybojovat na přelomu tisíciletí "zlatý hattrick".
 

Právě se děje

před 3 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy