Zlatá hokejka v Puppu: Krásné přítelkyně i slavní králíci

Prohlédněte si galerii z vyhlášení ankety Zlatá hokejka, kterou poprvé v kariéře vyhrál  Jakub Voráček.
Jakub Voráček vyhrál před rekordmanem Jaromírem Jágrem z Floridy a Zlatou hokejku převzal z rukou šéftrenéra svazu ledního hokeje Slavomíra Lenera.
Své protějšky přivezli do Varů také další skvělí čeští hokejisté: brankář Pavel Francouz s přítelkyní Karolínou...
... či David Pastrňák s přítelkyní.
Vedle Voráčka byli největšími hvězdami maskoti nedávného "českého" mistrovství světa Bob a Bobek
Foto: ČTK
ČTK Sport ČTK, Sport
21. 6. 2015 0:20
Prohlédněte si galerii z vyhlášení ankety Zlatá hokejka, kterou poprvé v kariéře vyhrál Jakub Voráček.

Více o vyhlášení ankety Zlatá hokejka čtěte ZDE

 

Právě se děje

Aktualizováno před 13 minutami

Policie hledá muže, který na ulici v německém Espelkampu zastřelil dva lidi

Dnešní střelba ve městě Espelkamp v západoněmecké spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko si vyžádala dva mrtvé. Pachatel je na útěku, sdělil agentuře DPA mluvčí policie v Bielefeldu. Podle deníku Bild policie předpokládá, že jde o čin šíleného střelce. Stanice Deutsche Welle uvádí, že policie zatím vylučuje spekulace o terorismu.

Bild uvedl, že se střílelo dopoledne v centru města, které má přibližně 25 000 obyvatel. Německá média nejprve informovala o jednom mrtvém a jednom těžce zraněném. Později policie podle zpravodajské televize n-tv oznámila, že při střelbě zemřel druhý člověk. Na místo byli vysláni příslušníci speciální policejní zásahové jednotky SEK.

Oběťmi střelby jsou muž a žena, uvedla policie. Z jejích informací vyplývá, že se střílelo v jednom z domů a také před ním. Podle regionálního deníku Westfalen-Blatt se do pátrání po podezřelém zapojili policisté z celého regionu.

Policie podezřívá z činu 52letého muže z Dolního Saska. Tvrdí, že veřejnosti nebezpečí nehrozí. "Policie má operační situaci plně pod kontrolou, ve službě je mnoho příslušníků," uvedla mluvčí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy