Zín hlásí velkou posilu. Po 10 letech se z Ruska vrací obránce Blaťák

Sport Sport
29. 4. 2016 7:30
Zatím největší extraligovou posilu dnes ohlásil Zlín. Defenzivní řady tamního PSG totiž bude od nové sezony tvrdit zkušený bek Miroslav Blaťák, který se do svého rodného města vrací po 10 letech v zahraničí. S klubem podepsal dvouletou smlouvu
Miroslav Blaťák
Miroslav Blaťák | Foto: Vojtěch Marek

Zlín - Zatím největší extraligovou posilu dnes ohlásil Zlín. Defenzivní řady tamního PSG totiž bude od nové sezony tvrdit zkušený bek Miroslav Blaťák, který se do svého rodného města vrací po 10 letech v zahraničí. S klubem podepsal dvouletou smlouvu.

"Na podmínkách smlouvy jsme se dohodli poměrně rychle již v průběhu uplynulé sezony a čekali jsme pouze na formální potvrzení. Je to velká posila do obranných řad a předpokládáme, že bude jedním z lídrů mužstva nejen na ledě, ale i v kabině. Považujeme to za další kvalitní posílení mužstva od okamžiku, kdy se nám podařilo udržet kompletní první útok vedený Petrem Holíkem," uvedl pro zlínský web jednatel klubu Patrik Kamas.

Účastník čtyř mistrovství světa, z nichž má kompletní sadu medailí, se hned v pondělí zapojí do začínající letní přípravy týmu Rostislava Vlacha. "Táhlo mě to po dlouhých letech strávených v Rusku opět domů, a to nejen kvůli rodině. Jsem rád, že se vracím do mateřského klubu. Se Zlínem jsme si vyšli při jednáních maximálně vstříc. Zdravotně jsem v pořádku a mám do hokeje opět velkou chuť," řekl Blaťák.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Trump omilostnil exporadce Flynna, zapleteného do ruského vlivu na přechozí volby

Americký prezident Donald Trump na Twitteru oznámil, že omilostnil svého někdejšího bezpečnostního poradce Michaela Flynna, který se na konci roku 2017 přiznal, že lhal Federálnímu úřadu pro vyšetřování (FBI). Ten ho vyslýchal v rámci vyšetřování údajného vlivu Ruska na prezidentské volby v roce 2016. Informovala o tom agentura Reuters.

Udělení milosti Flynnovi je vyvrcholením čtyřleté politické a právní aféry. O chystané milosti pro Flynna psal už dříve dnes server Axios s odvoláním na nejmenované zdroje. Udělení milosti Flynnovi podle něj znamená, že do záležitosti už dál nebudou moci promluvit soudy ani ministerstvo spravedlnosti poté, co se v lednu podle všeho stane prezidentem demokrat Joe Biden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy