Takhle vypadá moderna mezi stadiony. Hrouzek v Icerinku viděl Madison Square Garden

Takhle vypadá moderna mezi stadiony. Hrouzek v Icerinku viděl Madison Square Garden
Icerink v pražských Strašnicích je nejnovější z desítky zimních stadionů v Praze. Najdete ho jen pár stovek metrů od stanice metra Skalka.
Postaven byl v roce 2018, takže tady po dvou letech provozu ještě vše svítí novotou (červená plocha).
Čistě soukromý projekt přišel majitele ze společnosti Padok Investments na 160 milionů korun a vznikl bez jakékoliv dotace (pohled z restaurace na žlutou plochu).
“Pro nás je to čistě byznysová věc," říká správce stadionu a bývalý hokejista Sparty Martin Holý. "Je to jako hotel, když máte plné pokoje, tak vyžijete. A když ne…“
Foto: Archiv Škoda Icerink
Jakub Šafránek Jakub Šafránek, Milan Kammermayer
5. 3. 2020 6:01
Zimní stadion Icerink v pražských Strašnicích patří mezi nejmodernější v republice. Pojďte s námi na návštěvu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 15 minutami

Meziroční inflace dosáhla v červenci 17,5 procenta, vzrostla potřinácté za sebou

Meziroční inflace v červenci potřinácté v řadě zrychlila. Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v červenci o 17,5 procenta, což bylo o 0,3 procentního bodu více než v červnu. Nejvíce zdražily energie a potraviny. Ve srovnání s červnem stouply ceny o 1,3 procenta, což byl nejmírnější meziměsíční nárůst od letošního února. Údaje dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).

Ceny zboží v červenci meziročně vzrostly úhrnem o pětinu. Ceny služeb se zvýšily 14 procent.

Meziroční růst statistici zaznamenali u potravin a nápojů a u cen energií. Cena elektřiny vzrostly o 33,6 procenta a zemního plynu o 59,8 procenta.

Další zprávy