Bartošák, Kane a další. Hokejových raubířů přibývá

Patrik Bartošák čelí obvinění z domácího násilí, kterého se prý dopustil na své přítelkyni. Rozhodně ale není prvním hokejistou, který se do něčeho podobného namočil. Další raubíře najdete v galerii.
Nejlépe placený hráč NHL Patrick Kane měl podobný malér jen pár měsíců nazpět. Policie ve státě New York vyšetřovala obvinění, podle kterého prý znásilnil neznámou ženu v den jejích dvacátých narozenin. Nakonec ale kvůli nedostatku důkazů ani nebyl souzen.
Šokující je zejména příběh Mika Dantona. V roce 2004 byl ještě pod jménem Mike Jefferson jako hráč St. Louis obviněn z plánování vraždy svého agenta Davida Frosta. Hokejista se bál, že agent informuje klub o jeho problémech s alkoholem a drogami.
Danton si najal za 10 tisíc dolarů vraha, který měl vše nahrát na loupežné přepadení. Policie však Dantona zadržela dřív, než najatý vrah stihl celou akci zrealizovat. Hokejista dostal sedmiletý trest vězení, po pěti letech byl podmínečně propuštěn a jeho hokejová kariéra pokračovala mimo jiné i v České republice. Před čtyřmi lety hrál EBEL ligu za Znojmo.
Theoren Fleury byl přední hvězdou NHL na přelomu století. V roce 2003 se ale pod vlivem alkoholu popral ve striptýzovém baru v Columbusu a musel nastoupit na odvykací program. Jeho kariéra v NHL tehdy skončila. V nejslavnější soutěži na světě posbíral 1088 bodů.
Foto: ČTK
Sport Sport, asu
Aktualizováno 19. 11. 2015 8:46
Patrik Bartošák čelí obvinění z domácího násilí, kterého se prý dopustil na své přítelkyni. Prý partnerku dokonce škrtil a vyhrožoval jí smrtí.
 

Právě se děje

Další zprávy