Vůjtek musí zapomenout i na Hanzala. Útočník Arizony na MS nepojede

ČTK Sport ČTK, Sport
15. 4. 2016 10:25
Devětadvacetiletý hráč, který ze zdravotních důvodů chyběl v závěru základní části NHL, neprošel v klubu výstupní lékařskou prohlídkou.
Martin Hanzal z Arizony.
Martin Hanzal z Arizony. | Foto: ČTK

Biel - Útočník Martin Hanzal z Arizony podle očekávání hokejovou reprezentaci na mistrovství světa v Rusku neposílí. Devětadvacetiletý hráč, který ze zdravotních důvodů chyběl v závěru základní části NHL, neprošel v klubu výstupní lékařskou prohlídkou.

"Doktoři mu start nepovolili," řekl tiskový mluvčí národního týmu Zdeněk Zikmund novinářům v Bielu, kde se dnes reprezentace podruhé utká s domácím Švýcarskem.

Trenér Vladimír Vůjtek může z klubů, které v NHL nepostoupily do play off, pro šampionát počítat s obráncem Michalem Jordánem z Caroliny a útočníky Tomášem Plekancem z Montrealu, Davidem Pastrňákem z Bostonu a Jiřím Sekáčem z Arizony.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy