Vrátí se legendární Messier do Edmontonu?

rtn, SportPlus
7. 9. 2005 16:35
EDMONTON - Start obnovené NHL se blíží, ale stále není zřejmé, zda se v prestižní hokejové soutěži objeví i legendární útočník Mark Messier. A v kterém klubu to bude. Čtyřiačtyřicetiletá hvězda stále nechává své okolí v nejistotě. Vzhledem k tomu, že Mess

Edmonton už vyjádřil přání přivítat ve svém týmu legendu, která tam před šestadvaceti lety zahájila svou zářivou kariéru. Další z možností je znovu obléci dres newyorských Rangers, kde Messier dlouho působil před výlukou, která na rok soutěž zastavila.

"O jeho rozhodnutí ani plánech vztahujících se k nadcházející sezóně nic nevíme. Nic nám neoznámil," utrousil mluvčí Jezdců John Rosasco.

Messier si během výluky nikde nezahrál a podle některých informací ze zákulisí newyorského klubu ani po dohodě hráčů s majiteli týmů neprojevil zájem znovu se na ledě objevit. S přítelkyní očekává narození druhého potomka, i proto dá možná přednost "penzi" a času strávenému s rodinou. Rangers se tedy připravují i na možnost, že Messier řekne hokejovému světu sbohem.

Jak tahle detektivka dopadne, si budeme muset ještě pár dnů počkat. S každým dalším dnem však stoupá jistota, že zářivá kariéra slavného forvarda končí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Policie pátrá na Nymbursku po seniorovi, který odjel do Kerska na houby. Může být v ohrožení života

Středočeská policie pátrá po osmdesátiletém muži, který dnes po poledni odjel na motokole ze Sadské na Nymbursku na houby směrem na Kersko a nevrátil se. Muž je po několika operacích srdce, trpí výpadky paměti, proto může být v ohrožení života. Policie to uvedla dnes večer na Twitteru, zveřejnila také fotografii hledaného. Lidé se s informacemi k pátrání mají obracet na linku 158.

Zdroj: ČTK
Další zprávy