Voráček: Ušil jsem si na sebe bič, nemůžu se pořádně najíst

Sport Sport
14. 6. 2015 9:45
Podívejte se na sestřih z rozhovoru Jakuba Voráčka s Adamem Sušovským.
Kapitán české hokejové reprezentace Jakub Voráček v rozhovoru pro Aktuálně.cz prozradil mimo jiné, jak mu pomohlo, že poslechl trenéra a manažera Philadelphie Flyers, aby shodil několik kilogramů. | Video: Adam Sušovský

Podívejte se na sestřih z rozhovoru Jakuba Voráčka s Adamem Sušovským. Celý rozhovor najdete zde.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Americký diplomat jednal v Jižní Koreji o jaderné diplomacii, KLDR odmítá obnovit dialog

Náměstek amerického ministra zahraničí Stephan Biegun ve středu jednal s jihokorejskými představiteli o stagnující jaderné diplomacii na Korejském poloostrově. Návštěva hlavního amerického diplomata pro rozhovory se Severní Koreou se uskutečnila v době, kdy KLDR opakovaně odmítá obnovit s USA dialog. Biegun po setkání s jihokorejským jaderným vyslancem I Tu-hunem prohlásil, že USA i Jižní Korea budou pokračovat v diplomatické snaze eliminovat severokorejské jaderné zbraně a vytvořit trvalejší mír na poloostrově, napsala agentura AP.

Podle amerického emisara Spojené státy nežádaly o žádné setkání se severokorejskými představiteli během Biegunovy cesty do Jižní Koreje. Návštěva následovala krátce poté, co náměstkyně severokorejského ministra zahraničí Čche Son-hui v prohlášení uvedla, že KLDR neobnoví rozhovory, dokud Washington neskoncuje s tím, co Pchjongjang vnímá jako "nepřátelskou politiku".

Zdroj: ČTK
Další zprávy