VIDEO Zuřící obr Chára sundal na rozbruslení spoluhráče

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
18. 6. 2013 7:50
Podívejte se na to, jak nejprve Chára na rozbruslení sestřelil spoluhráče a poté v závěru zápasu zvalchoval soupeře.
Zuřící Chára po šarvátce s Bickellem. | Video:

Boston - Z toho výrazu jde bez přehánění strach. Když od sebe dva sudí roztrhli v závěru třetího finálového zápasu Stanley Cupu mezi Bostonem Bruins a Chicagem Blackhawks domácího kapitána Zdena Cháru a hostujícího útočníka Bryana Bickella, pohled slovenského obra by vyděsil asi i mrtvolu.

Hosté už jedenáct vteřin před koncem věděli, že zápas ze stavu 0:2 neotočí, zvláště poté, co 47 vteřin před závěrečnou sirénou právě Bickell trefil jen tyč Raskovy branky.

Chára povalil Bickella hned na led

A jelikož se poté potloukal v její blízkosti i nedaleko Cháry a nechtěl se jen tak vzdálit, došlo mezi oběma pořízky ke strkanici. Tu zakončil slovenský goliáš parádním zápasnickým chvatem, čímž připomněl fakt, že jeho otec v této disciplíně dokonce startoval i na olympiádě.

Hosté tak nejen prohráli zápas, co se týká skóre, ale na hlavu poraženi odešli i ze závěrečných bitev jeden na jednoho. Nedaleko těchto dvou kohoutů si totiž Marchand vedl více než zdatně v souboji se Shawem.

Na rozbruslení sestřelil slovenský obr spoluhráče

Šestatřicetiletý obr z Trenčína měl každopádně za sebou hodně výživný hokejový večer. Ještě před samotným zápasem totiž na rozbruslení nezvládl bruslařský oblouk a "fotbalovým" skluzem podťal nic netušícího Milana Lucice, který v tu chvíli stál na modré čáře - VIDEO ZDE!

Na pohled nevinný střet ale mohl mít fatální následky, Cháru totiž v pádu zasáhla do krku brusle spoluhráče, a ten tak musel na šití. Dle zpráv serveru nhl.com mu přibylo na zátylku několik čerstvých stehů.

Že může být rozbruslení nebezpečné, poznal na druhé straně kluziště shodou okolností i Chárův krajan a velký kamarád Marián Hossa, kterého trefil kotouč a do samotného zápasu nakonec na rozdíl od kapitána Bostonu vůbec nezasáhl.

 

Právě se děje

Další zprávy