VIDEO Zuřící Jágr! Český borec řádil na trestné lavici

Sport youtube.com, Sport
24. 5. 2014 22:00
Jaromír Jágr se rozčiloval po svém vyloučení v zápase s Finskem.
Podívejte se na vztek Jaromíra Jágra po vyloučení v zápase s Finskem | Video: youtube.com

Minsk - Jaromír Jágr patřil v semifinále proti Finsku (0:3) k jedněm z mála českých hráčů, kteří se snažili s nepříznivě se vyvíjejícím stavem něco udělat, jenže ani jemu se nedařilo.

O to víc byl frustrovaný, když jej sudí ve 49. minutě vyloučili za sekání dotěrného Lea Komarova.

Česká hvězda na se na trestné lavici bouřlivě rozčilovala a házela vším, co měla po ruce.

Netradičnímu okamžiku, který se naskytne opravdu málokdy, se divili i sami hráči. "Takhle jsem ho viděl poprvé v životě," přiznal Tomáš Hertl.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy