VIDEO V top 10 kreativních gólů je i Malíkova paráda

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
20. 7. 2011 12:45
Server hockeywebcast vybíral branky z posledních let
Marek Malík s Michalem Rozsívalem slaví gól do sítě Atlanty v první třetině třetího utkání série.
Marek Malík s Michalem Rozsívalem slaví gól do sítě Atlanty v první třetině třetího utkání série. | Foto: Reuters

Praha - Úchvatné branky Izrealce Eliezera Sherbatova či Fina Mikaela Granlunda nedávných dní inspirovaly tvůrce miliony lidí sledovaného youtube kanálu Hockeywebcast k sestavení desítky nejkreativnějších branek poslední doby, mezi něž se vešlo i parádní trestné střílení Marka Malíka.

Ten v roce 2005 ukončil nejdelší penaltový rozstřel v historii NHL, když v patnácté sérii nájezdů překonal brankáře Washingtonu Capitals Olafa Kölziga střelou hokejkou mezi vlastníma nohama. Jeho kousek byl o to působivější, že Malík je především znám dobrou defenzivní hrou a v dané sezoně do té doby nevstřelil jedinou branku.

Čtěte také:

VIDEO Granlund opět vstřelil povedený gól. A nebyl sám
VIDEO Hokejový gól roku. Izraelec udělal parádní blafák

Do top ten se vešly i některé z dalších povedených gólů posledních let, jako zakončení Alexandra Ovečkina vleže a zády k brance, nápadité nájezdy Pavla Dacjuka či lob Linuse Ömarka.

Všechny nejlepší branky si můžete prohlédnout zde:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 40 minutami

Liberty Ostrava pokračuje s omezenou výrobou. Část zaměstnanců zůstane s nižší mzdou doma

Hutní společnost Liberty Ostrava pokračuje v provozu s omezenou výrobou, který zavedla v červenci mimo jiné kvůli vysokým cenám surovin a dovozu oceli ze zemí mimo Evropskou unii. Považuje ho za neférový. Nebude propouštět, ale část zaměstnanců, kteří už vyčerpali dovolenou, zůstane doma se sníženou mzdou. Odbory považují situaci za alarmující, nedávají ji ale za vinu vedení firmy, vnímají to jako evropský problém.

Zdroj: ČTK
Další zprávy