VIDEO Tohle je posila Lva. Opilý Žerděv řádil na hotelu

Adam Sušovský Adam Sušovský
1. 8. 2013 10:00
Nová posila Lva má velký problém. Nikolaj Žerděv řádil opilý na hotelu a zničil drahé Bentley. Manželka se teď s ním chce rozvést.
Podívejte se, jak po bujaré noci dopadlo Žerděvovo Bentley. Ruská hokejová hvězda na hotelu v Moskvě slavila smlouvu se Lvem Praha. | Video: Youtube.com

Moskva - Hvězdná posila Lva Nikolaj Žerděv má doma v Rusku velký problém: Nový kontrakt v Praze bujaře oslavil na hotelu za Moskvou.

Ve společnosti několika dívek ztratil cestovní doklady, rozbil své Bentley a zasadil poslední ránu do trpělivosti své manželky: Ta mu teď hrozí rozvodem. 

Píše o tom ruský server Lifenews.ru, který zveřejnil záběry jak rozbitého auta, tak hokejisty a jeho dámských společnic.

Poničené auto, ve kterém Žerděv řádil na silnici i na trávě, stojí stále u hotelu, naštvaní hosté ho ozdobili několika vzkazy a nadávkami.

"Jeho výstupy naše hosty nebaví"

Večírky na pokoji bývalé hvězdy Columbusu, New York Rangers nebo Philadelphie se totiž prý opakovaly už delší dobu.

"Nikolaj Žerděv žije u nás na hotelu v pokoji číslo 211 už delší dobu. V posledních dnech ale vyváděl natolik, že jeho opilecké výstupy přestávají naše hosty bavit. Na pokoj si zve dívky a hlasitě se s nimi baví až do rána. Naše pokojské pak pokoj celý den uklízí," řekl serveru Lifenews.ru pod zachováním anonymity jeden ze zaměstnanců hotelu. 

"O všem vím a rozhodla jsem se co nejdříve podat žádost o rozvod," dodala jeho žena Jevgenija.

Žerděv se připojí k týmu ve Finsku

Opilý Žerděv prý navíc v noci ztratil své cestovní doklady, takže nestihl přiletět do Prahy. K týmu Lva se proto připojí až na soustředění v Finsku. 

I navzdory tomu, že Žerděv přichází do Prahy s pochroumanou pověstí, může se Lev těšit na obrovskou posilu. Jeho čísla mluví za vše: V KHL loni dvojnásobný světový šampión a pravidelný ruský reprezentant stihl v dresech Atlantu a Kazaně odehrát 50 utkání, ve kterých nasbíral 43 kanadských bodů (15+28). 

Na video jeho poničeného Bentley se můžete podívat v našem videu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 25 minutami

Německý parlament schválil snížení DPH u plynu na sedm procent

Německo od soboty sníží daň z přidané hodnoty (DPH) u zemního plynu a dálkového tepla z běžné 19procentní sazby na sedm procent. Návrh vlády kancléře Olafa Scholze v pátek schválili poslanci Spolkového sněmu. Opatření, které vláda navrhla jako dočasnou úlevu spotřebitelům od vysokých cen energií, potrvá do konce března 2024.

Scholz chystané snížení daně oznámil v polovině srpna, kdy zároveň ujistil, že vláda prověří, zda dodavatelé snížení daně ve vyúčtování zákazníkům plně zohlední. Ministr financí Christian Lindner, který před hlasováním vystoupil s projevem, poslancům řekl, že Německo je v energetické válce s Ruskem.

Společně s nižší DPH na plyn a dálkové teplo měl od soboty platit nový poplatek za obstarání plynu. Ten by odběratelům zdražil tuto energetickou surovinu o 2,4 centu za kilowatthodinu, což by u domácností činilo ročně i stovky eur (tisíce korun). Poplatek, který měl ochránit dodavatele plynu před rostoucími nákupními cenami, se ale vláda rozhodla zrušit, neboť k podpoře dodavatelů použije hospodářský a stabilizační fond o objemu zmíněných až 200 miliard eur.

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Nezaměstnanost v Evropské unii zůstala na šesti procentech, nejnižší je nadále v Česku

Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v srpnu podle sezonně přepočtených údajů činila šest procent, a zůstala tak na červencové úrovni. Nejnižší zůstává v Česku, kde činila stejně jako v předchozích dvou měsících 2,4 procenta. Vyplývá to z údajů, které v pátek zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat.

V devatenácti zemích eurozóny, které používají jednotnou evropskou měnu, se míra nezaměstnanosti v srpnu také nezměnila a činila 6,6 procenta. Loni v srpnu byla nezaměstnanost v eurozóně na 7,5 procenta a v celé Evropské unii na 6,8 procenta.

Eurostat odhaduje, že letos v srpnu bylo v Evropské unii bez práce 12,921 milionu lidí, z toho 10,966 milionu v eurozóně. Proti červenci se počet nezaměstnaných v unii snížil o 52 tisíc a v eurozóně o 30 tisíc. Ve srovnání s loňským srpnem počet nezaměstnaných klesl o 1,682 milionu a v zemích platících eurem o 1,358 milionu.

Zdroj: ČTK
před 57 minutami

Inflace v eurozóně byla v září opět rekordní, může za to hlavně zdražování energií

Míra inflace v eurozóně v září stejně jako v předchozích měsících zdolala další rekord. Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v zemích používajících společnou měnu poprvé od jejího zavedení dosáhlo deseti procent. V rychlém odhadu to v pátek uvedl evropský statistický úřad Eurostat. Hlavní příčinou zrychlující inflace je stále zejména prudké zdražování energií.

V porovnání se srpnem je inflace vyšší o devět desetin procentního bodu a překonala i očekávání analytiků, kteří počítali s jejím růstem na 9,7 procenta. Údaje za celou Evropskou unii rychlý odhad neuvádí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy