VIDEO Sýkora dál gól, Kubina se rval za brankáře

13. 12. 2011 7:02
Tampa - New Jersey 4:5 (Sýkora 1+0, Eliáš a Kubina 0+1)
Hokejisté New Jersey (zleva Zach Parise, Scott Gomez a Brian Gionta) se radují z branky v síti Caroliny. | Foto: Reuters

Tampa Bay - Český hokejista Petr Sýkora se v pondělním utkání NHL podílel jedním gólem na výhře New Jersey 5:4 na ledě Tampy Bay.

Pětatřicetiletý útočník se prosadil hned ve svém úvodním střídání, když úspěšnou dorážkou otevřel gólový účet zápasu. U jeho trefy si připsal přihrávku Patrik Eliáš.

Na straně poražených se po zranění vrátil do sestavy Pavel Kubina, který zaznamenal jednu asistenci a ve druhé třetině se porval s Ryanem Carterem.

Rangers a Chicago jsou na druhých místech v konferenci

Na rychlý gól Sýkory navázal o pět minut později Dainius Zubrus, ale Devils ještě do první přestávky o dvoubrankový náskok přišli. Do rozhodujícího trháku se New Jersey dostalo v průběhu prostředního dějství, kdy soupeři třemi zásahy odskočili na 5:2. V závěrečné části už Lightning pouze dvěma góly zdramatizovali utkání.