VIDEO Skuhravý za sestřelení Balaštíka distancu unikl

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
16. 1. 2012 18:00
Disciplinárka se spokojila s trestem rozhodčích
Foto: Reuters

Praha - Karlovarský útočník Václav Skuhravý nebyl v pondělí disciplinární komisí potrestán dodatečným trestem za faul na Jaroslava Balaštíka, jehož se dopustil v zápase s Mladou Boleslaví (2:4).

Podle komise je adekvátní trest 5 minut a do konce utkání, jenž v samotném zápase Skuhravému udělili rozhodčí.

I přesto ale jedna z opor posledního týmu extraligové tabulky přijde o následující utkání. Do konce zápasu totiž byl vyloučen již podruhé v sezoně, a tak má automaticky stop na jedno utkání. Energie se bez něj bude muset obejít v zítřejším duelu s Litvínovem.

Čtěte také:

Plzeň rekordní kanonádou 10:4 rozstřílela Liberec
Statistiky: Extralize vládnou Pöpperle s Dudou

Zákrok Václava Skuhravého na Jaroslava Balaštíka si můžete prohlédnout na tomto videu (zdroj: youtube.com).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 45 minutami

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června, oznámila šéfka Sejmu

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června a případné druhé kolo o dva týdny později 12. července. Očekávaný termín voleb dnes oficiálně oznámila předsedkyně Sejmu, dolní komory polského parlamentu, Elžbieta Witeková.

Oznámené datum voleb chtěla vládnoucí strana Právo a spravedlnost (PiS). Její předseda Jaroslaw Kaczyński minulý týden rezolutně prohlásil, že volby budou nejpozději 28. června navzdory veškerým snahám opozice je překazit. Pohrozil přitom využitím "všech prostředků, jež má stát k dispozici".

Volby prezidenta byly původně vypsané na 10. května a PiS jejich konání chtěla prosadit za každou cenu i přes epidemii covidu-19. Umožnit to měl zákon o korespondenčním hlasování, jehož schválení ale zdržel Senát, v němž má většinu opozice. Proto se volby nekonaly ani do konce května.

Zdroj: ČTK
Další zprávy