VIDEO Silvestrovský kousek! Quick si dal neuvěřitelný gól

Podívejte se na neuvěřitelný vlastní gól brankáře Los Angeles Jonathana Quicka.
Kuriózní gól Jonathana Quicka | Video: Youtube.com

Los Angeles - To se jen tak nevidí. Vlastní gól hokejového brankáře Jonathana Quicka se nejspíš objevím v silvestrovských sestřizích. I kvůli tomu Kings v nočním utkání NHL prohráli s New Yorkem Rangers na vlastním ledě 1:3.

A právě třetí gól hostů si dal Quick sám. Běžela pátá minuta posledního dějství. Jezdci vedli 2:1, ale domácí měli přesilovku. Ryan McDonagh vyhrál vhazování a okamžitě poslal puk odrazem o mantinel přes všechny čáry.

Gólman Los Angeles vyjel k levému kruhu, aby si puk zpracoval hokejkou, ale ta mu vyjela z ruky a on si klouzající puk vyrážečkou nasměroval do brány.

Nešťastný brankář se hned chytil za hlavu, ale s prvotřídním vlastencem už nemohl nic dělat.

Po zápase reagoval Quick na otázky novinářů trochu podrážděně. "To chlapi píšete příběh o jediném gólu? Prostě mi vypadla hokejka z ruky a já se snažil zastavit puk vyrážečkou," odsekl gólman.

Pravdou ale je, že už se tým po tomto gólu nevzpamatoval a přišel o tři body.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Veletrh Svět knihy se bude konat až v září

Největší český knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha byl již podruhé odložen. Nejprve se měl místo tradičního květnového termínu konat v červnu, nyní jej pořadatelé chystají na 23. až 26. září. Odklad oznámili v pondělí odpoledne.

"Dospěli jsme k momentu, kdy bychom museli začít s intenzivní komunikací, prodejem vstupenek a dalšími nevratnými kroky. Zároveň neexistují ani orientační informace o tom, jakými pravidly bychom se měli v červnu při organizaci podobné akce řídit," vysvětluje ředitel veletrhu Radovan Auer.

Zmiňuje také fakt, že zatímco v Česku se epidemická situace začíná zlepšovat, v okolních zemích je tomu naopak. "To nás do značné míry limituje při zvaní zahraničních hostů i vystavovatelů," doplňuje Auer. Zářijový termín by měl umožnit přivézt do Prahy zajímavé hosty. Čestným hostem letošního 26. ročníku má být Francie.

Další zprávy