VIDEO Šikula Židlický brejk vyšperkoval zadovkou a gólem

5. 3. 2013 14:38
Podívejte se na gólovou akci, kterou rozjel i zakončil bek New Jersey Devils Marek Židlický.
Gól Marka Židlického v utkání s Torontem | Video: Sport

Toronto - Šikovné ruce a nebývalou rychlost předvedl v úterním utkání proti Torontu NHL český obránce ve službách New Jersey Devils Marek Židlický.

Šestatřicetiletý bek, který během výluky hrával za Kladno, předvedl takřka dokonalé provedení brejku dva na jednoho.

Ve vlastní obranné třetině nejprve vypíchl soupeři puk, který následně rychle zavezl do útočné třetiny a natáhl na sebe jediného obránce Toronta Codyho Fransona.

Toho se následně zbavil efektní zadovkou, jíž našel spoluhráče Ryana Cartera, který mu puk před zívající branku nesobecky vrátil - a zakončení celé akce tak jen bylo onou otřepanou třešničkou na dortu.

Nicméně i přesto, že se Židlický v zápase trefil ještě jednou, Devils štěstí a body nepřinesl. Toronto totiž dokázalo otočit zápas a zvítězit 4:2 (více zde).