Video: Chybička, nebo sabotáž? Američanům zahráli do hymny "Nad Tatrou sa blýská"

Sport Sport
27. 4. 2018 13:00
Jako by nestačilo, že sborná utrpěla od Američanů ve čtvrtfinále hokejového mistrovství světa do 18 let v domácím Čeljabinsku vysokou porážku 1:5. Ostudu si uřízli i pořadatelé, když vítězům pustili podivný remix americké státní hymny, ve která ovšem hrála prim slovenská "Nad Tatrou sa blýská". Američtí hokejisté si tak museli vítěznou melodii zanotovat sami.
Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 4 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy