VIDEO Později to nešlo. Crosby vyrovnal v poslední vteřině

26. 11. 2013 8:15
Jen tři desetiny sekundy zbývaly na časomíře, když Sidney Crosby vyrovnal zápas s Bostonem.

Boston - Jen tři desetiny sekundy zbývaly na časomíře, když Sidney Crosby v NHL vyrovnal zápas s Bostonem. Pittsburghu to ale nakonec pomohlo jen k jednomu bodu, protože Bruins nakonec v prodloužení vyhráli 4:3.

Byla to už velká nouze, na časomíře odbíhaly poslední vteřiny a Boston vedl 3:2. Hráči Pittsburgu už jen tak nahodili puk do chumlu před Raskem, Crosby naštěstí stál tam, kde se kotouč odrazil a poslal ho do sítě 0,3 vteřiny před koncem zápasu.

Boston takový gól ovšem nepoložil. "Byli jsme v pohodě. Už jsme si něčím podobným v minulosti prošli. Někoho by mohl takový pozdní gól položit, ale nás to naopak vybudilo a byli jsme hladoví," komentoval situaci po zápase trenér Bostonu Claude Julien.

A měl pravdu. Domácí tým rozhodl už v první minutě prodloužení, když se trefil Krug.