VIDEO Obrovská bitka v AHL. Rukavice shodil i brankář Mrázek

Adam Sušovský Adam Sušovský
21. 1. 2013 9:05
Podívejte se na hromadnou bitku v AHL, do které se zapojil také český brankář Petr Mrázek.
Podívejte se na hromadnou hokejovou bitku, do které se zapojil i český brankář Petr Mrázek.

Rockford - Podívejte se na hromadnou bitku, která poznamenala utkání zámořské AHL mezi Rockfordem a Grand Rapids. Pěstního souboje se zúčastnil i český brankář Petr Mrázek. Obrovská naděje české reprezentace a Detroitu Red Wings.

Na led během okamžiku naskákaly bez rukavic kompletní lavičky obou týmů. Prali se úplně všichni. Rozhodčí vyloučil do konce utkání třináct hráčů a celkem rozdali 192 trestných minut.

Šarvátku vyprovokovali frustrovaní hokejisté domácího Rockfordu poté, co uprostřed druhé třetiny inkasovali už šestou branku.

Mrázek se porval s gólmanem soupeře, který na českou reprezentační naději vystartoval přes celé kluziště. V bitce měl navrch a Mrázka po sérii rychlých ran sundal k ledu.

Přesto se nakonec radoval Čech. Grad Rapids nervózní Rockford přejelo dvouciferným debaklem 11:6.