Nejzábavnější videa roku: Chaos Slovenek i Nadalova kráska

Prohlédněte si nejbláznivější a nejlegračnější sportovní momenty roky 2014.
Zřejmě nejznámější a nejbizarnější moment letošního sportovního roku obstaral Luis Suárez. Uruguayský útočník si na mistrovství světa v Brazílii neodpustil svou libůstku a v utkání proti Itálii pokousal obránce Giorgia Chielliniho, za což schytal tvrdý distanc.
Také tento fotbalový trapas se odehrál na mistrovství světa. Němci se v osmifinále s Alžírskem zkoušeli rozhodnout a odvrátit prodloužení i tímto hodně nepovedeným signálem.
Druhou největší sportovní událostí roku 2014 byla zimní olympiáda v Soči. Ruského premiéra Dmitrije Medveděva však grandiózní zahájení přes svou velkolepost trochu nudilo, a tak si hodil šlofíka.
Takto se slaví gól u protinožců.
Foto: Aktuálně.cz
Tomáš  Kubánek youtube.com, Tomáš Kubánek
31. 12. 2014 12:44
Prohlédněte si nejbláznivější a nejlegračnější sportovní momenty roky 2014.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy