Nejzábavnější videa roku: Chaos Slovenek i Nadalova kráska

Prohlédněte si nejbláznivější a nejlegračnější sportovní momenty roky 2014.
Zřejmě nejznámější a nejbizarnější moment letošního sportovního roku obstaral Luis Suárez. Uruguayský útočník si na mistrovství světa v Brazílii neodpustil svou libůstku a v utkání proti Itálii pokousal obránce Giorgia Chielliniho, za což schytal tvrdý distanc.
Také tento fotbalový trapas se odehrál na mistrovství světa. Němci se v osmifinále s Alžírskem zkoušeli rozhodnout a odvrátit prodloužení i tímto hodně nepovedeným signálem.
Druhou největší sportovní událostí roku 2014 byla zimní olympiáda v Soči. Ruského premiéra Dmitrije Medveděva však grandiózní zahájení přes svou velkolepost trochu nudilo, a tak si hodil šlofíka.
Takto se slaví gól u protinožců.
Foto: Aktuálně.cz
Tomáš  Kubánek youtube.com, Tomáš Kubánek
31. 12. 2014 12:44
Prohlédněte si nejbláznivější a nejlegračnější sportovní momenty roky 2014.
 

Právě se děje

před 36 minutami

Neznámí ozbrojenci v Bagdádu postříleli nejméně 15 lidí, 60 dalších zranili

Ozbrojenci v autech na bagdádském náměstí Chilání v pátek zastřelili nejméně 15 lidí včetně nejméně dvou policistů a 60 dalších zranili. Kdo za útokem stojí, zatím není jasné. S odvoláním na sdělení bezpečnostních složek a zdravotníků o tom informovala agentura AP.

Incident se stal v místě, kde se konají protesty. Lidé v panice začali před střelbou utíkat na nedaleké náměstí Tahrír a do blízkých mešit.

Střelba se odehrála ve chvíli, kdy demonstranti zablokovali tři důležité mosty v Bagdádu, které vedou k takzvané zelené zóně, kde sídlí vláda. Nejmenovaný demonstrant agentuře AP sdělil, že se protestující na mostě Sinak ocitli pod palbou a na místě jsou mrtví a zranění.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Fotbalisty Watfordu povede Pearson, bude třetím koučem v sezoně

Fotbalisty Watfordu povede ve zbytku sezony trenér Nigel Pearson, který se poslední celek tabulky pokusí zachránit v anglické lize. Na lavičce nahradí odvolaného španělského kouče Quiqueho Sáncheze Florese.

Šestapadesátiletý Pearson, bývalý trenér Leicesteru, bude už třetím koučem Watfordu v tomto ročníku. Mužstvo vstoupilo do ligy pod vedením Javiho Gracii, ten ale ve funkci vydržel jen do začátku září. Flores byl po špatných výsledcích odvolán v neděli.

Watford z patnácti ligových zápasů vyhrál jen jeden. Od udržení ho v současné době dělí sedm bodů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy