VIDEO Největší hity na Jágra. Ruutu, Ovečkin i Bortuzzo

Podívejte se na dvanáct tvrdých zákroků, které během své dlouhé kariéry podstoupil Jaromír Jágr.
Začněme u nejčerstvějšího hitu, který Jágr utrpěl v noci na středu při zápase s Pittsburghem v zámořské NHL. Robertu Bortuzzovi faul neodpískali, nicméně NHL už oznámila, že se jeho zákrokem bude disciplinárka zabývat.
Parádní hit na Jaromíra Jágra předvedl na olympiádě v roce 2010 Alexandr Ovečkin a i díky vyřazení české hvězdy sborná zápas vyhrála 4:2. Ani tentokrát sudí faul v utkání nepískali.
I o čtyři roky dříve Jágr na olympiádě schytal tvrdý zásah. Tentokrát si na něj vyšlápl Fin Jarkko Ruutu. Ihned po zákroku na Ruutua vystartovali bek Filip Kuba a Martin Straka. I když po zápase trenér Finů tvrdil, že šlo o čistý hit, Ruutu dostal trest do konce utkání.
Jméno Ruutu je vůbec pro Jágra prokleté. Takto českou superhvězdu sestřelil na světovém šampionátu v roce 2011 Tumo Ruutu. Ironií je, že Jágr s týmž hráčem nyní oba hrají v NHL za stejný tým.
Foto: ČTK
Sport Sport
3. 12. 2014 10:24
Podívejte se na dvanáct tvrdých zákroků, které během své dlouhé kariéry inkasoval Jaromír Jágr.
 

Právě se děje

před 21 minutami

Svět knihy bude v červnu, pořadatelé jsou připraveni testovat návštěvníky

Po loňském zrušeném ročníku veletrhu Svět knihy Praha jej pořadatelé chtějí letos uspořádat od 10. do 13. června, tedy o měsíc později, než bývá zvykem. Akce by se měla konat jako tradičně v Průmyslovém paláci na Výstavišti v pražských Holešovicích. Maximum literárního programu však organizátoři plánují přesunout mimo palác, aby eliminovali úzký kontakt mezi návštěvníky. Pořadatelé jsou také připraveni provádět na místě antigenní testy.

Čestným hostem má být Francie. Zvláštní pozornost má být dopřána i Polsku, které se mělo zúčastnit loňského zrušeného ročníku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy