VIDEO Nejtvrdší hit sezony NHL. Pocítil ho Harrold

Sport Sport
14. 10. 2013 8:30
Pořádnou ránu dostal u mantinel obránce New Jersey Devils Peter Harrold v utkání s Winnipegem.
Video: nhl.com

Winnipeg - To byla šlupka! Obránce New Jersey Devils Petr Harrold si v nočním zápase NHL s Winnipegem zažil své. Zadák Jets Dustin Byfuglien si na něho počkal ve středním pásmu a čistém hitem ho poslal na mantinel.

Běžela třetí třetina utkání, které nakonec skončilo výhrou Winnipegu 3:0. Harrold rozjížděl útočnou akci, když ho nečekaně pověsil na hrazení Byfuglien. Obránci Devils odlétla helma, spadl na led, ale jako správná defenzivní tvrďák se rychle oklepal a hned se zapojil do obranné činnosti.

Rána, kterou od Byfugliena schytal, ovšem nechyběla v sestřizích toho nejlepšího z utkání a není divu. Tento hit byl zatím zřejmě tím nejtvrdším, který začátek sezony přinesl.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy