VIDEO Nejtvrdší hit sezony NHL. Pocítil ho Harrold

Sport Sport
14. 10. 2013 8:30
Pořádnou ránu dostal u mantinel obránce New Jersey Devils Peter Harrold v utkání s Winnipegem.
Video: nhl.com

Winnipeg - To byla šlupka! Obránce New Jersey Devils Petr Harrold si v nočním zápase NHL s Winnipegem zažil své. Zadák Jets Dustin Byfuglien si na něho počkal ve středním pásmu a čistém hitem ho poslal na mantinel.

Běžela třetí třetina utkání, které nakonec skončilo výhrou Winnipegu 3:0. Harrold rozjížděl útočnou akci, když ho nečekaně pověsil na hrazení Byfuglien. Obránci Devils odlétla helma, spadl na led, ale jako správná defenzivní tvrďák se rychle oklepal a hned se zapojil do obranné činnosti.

Rána, kterou od Byfugliena schytal, ovšem nechyběla v sestřizích toho nejlepšího z utkání a není divu. Tento hit byl zatím zřejmě tím nejtvrdším, který začátek sezony přinesl.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy