Video: Kadri krosčekoval soupeře do hlavy, do konce sezony si nezahraje

ČTK Sport ČTK, Sport
4. 4. 2016 21:54
Pro útočníka Toronta Nazema Kadriho skončila předčasně sezona NHL po disciplinárním trestu. Pětadvacetiletý kanadský centr dostal od vedení soutěže za faul na Lukea Glendeninga z Detroitu distanc na čtyři zápasy, které Maple Leafs zbývají odehrát do konce základní části.
Podívejte se na zákrok Kadriho, za který dostal od vedení soutěže distanc na čtyři zápasy. | Video: Youtube

Toronto - Pro útočníka Toronta Nazema Kadriho skončila předčasně sezona NHL po disciplinárním trestu. Pětadvacetiletý kanadský centr dostal od vedení soutěže za faul na Lukea Glendeninga z Detroitu distanc na čtyři zápasy, které Maple Leafs zbývají odehrát do konce základní části.

Kadri zaútočil na Glendeninga v druhé třetině sobotního utkání před brankou Toronta krosčekem na krk. Za faul dostal dvouminutový trest, disciplinární komise mu navíc coby opakovanému hříšníkovi vyměřila čtyři zápasy bez platu. Rodák z Londonu tak přijde o 200.000 dolarů.

Toronto je nejhorším týmem Východní konference a v play off si nezahraje.

NHL 2015/2016

Tabulky NHL 2015-16

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Požár na Říčansku mohl kontaminovat vodu v Lítožském rybníce, platí v něm zákaz koupání

V Lítožnickém rybníce v pražské Dubči a v Říčanském potoce byl v úterý vyhlášen zákaz koupání a rybolovu. Voda může být kontaminovaná po požáru skladovací haly v Uhříněvsi. Na Ttwitteru o tom dnes vpodvečer informovali pražští hasiči. Požár uhasili v úterý odpoledne.

V Lítožnickém rybníce v Praze 10 a v Říčanském potoce, který rybníkem protéká, by mohla být závadná voda z čističky odpadních vod. Byl proto vydán zákaz koupání, odebírání vody a lovu ryb v této oblasti. Na místě jsou chemici, uvedli pražští hasiči.

Hala s drogistickým zbožím v Uhříněvsi začala hořet v neděli odpoledne. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách. Dnes dopoledne byla na místě ještě jedna jednotka, která vyhledávala a dohašovala skrytá ohniska.

Vodu použitou při hašení, která měla zvýšené pH, hasiči nejprve nechávali odtéct kanalizací do nedaleké čističky odpadních vod. Ta ale nedokázala zpracovat všechnu kontaminovanou vodu, a i když hasiči s přečerpáváním přestali, část přetekla do Říčanského potoka. Na problém podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky upozornil úhyn několika ryb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy