VIDEO Jágrův první gól. Zbavil se třech hráčů a jel dorážet

asu
22. 10. 2014 8:30
Jaromíru Jágrovi puk jen tak neseberete. Česká legenda u mantinelu vyšachovala tři hráče New York Rangers a pak si dojela před bránu pro dorážku. Podívejte se na Jágrův první gól v nové sezoně.
Jaromír Jágr se nejprve u mantinelu zbavil tří hráčů a pak si dojel před bránu pro dorážku. Podívejte se na jeho první gól v nové sezoně NHL. | Video: NHL.com

Newark - Jaromíru Jágrovi puk jen tak neseberete, to vám teď klidně řeknou i obránci New York Rangers. Třiačtyřicetiletý český hokejista jich v noci u mantinelu obehrál hned tři a pak si před bránu sjel pro pohodlnou dorážku do prázdné brány.

Takhle dal Jaromír Jágr v noci svůj první gól v nové sezoně, podívat se na něj můžete v přiloženém videu.

New Jersey nicméně potřetí v řadě prohráli a z dnešního zápasu mají jen bod. Derby s Rangers prohráli 3:4 v prodloužení.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy