VIDEO Čí jsou ty trubky? Jágr přistihl sběrače kovů

youtube.com
26. 9. 2013 9:39
Podívejte se na video, které Jaromír Jágr sdílel na svém facebookové účtu.
Podívejte se na video, které Jágr sdílel se svými fanoušky na svém facebookovém účtu. | Video: youtube.com

Kladno - Jaromír Jágr se sice v zámoří potýká se zdravotními problémy, které mu zatím nedovolily odehrát byť jediný přípravný duel za New Jersey Devils, ale na své fanoušky si čas našel.

Ve čtvrtek ráno s nimi na svém facebookovém účtu sdílel video, nahrané očividně v průběhu léta před kladenským zimním stadionem, na němž živě diskutuje s místním sběračem kovů.

"To, že nám na zimáku berou železo, to zatím neřeším. Ale to, že každý soupeř, který přijede hrát do Kladna nám bere BODY, mně začíná vadit.:)))," uvedl Jágr ve svém příspěvku.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Při střetech se squattery v Berlíně bylo zraněno 60 policistů

Okolo 60 policistů v Berlíně ve středu utrpělo zranění při střetech se squattery, kteří se snažili zabránit požární inspekci v činžovním domě, jenž okupují. Budova v Rižské ulici 94 (Rigaer Strasse) ve čtvrti Friedrichshain patří k nejznámějším squatům v Berlíně.

Policie se snažila oblast zabezpečit před protipožární inspekcí plánovanou na čtvrtek. Asi 200 zamaskovaných lidí házelo po policistech kamení a petardy, na ulicích postavili barikády a zapálili je. Policisté oheň hasili pomocí vodních děl a zátarasy rozrazili obrněnými vozidly. Squatteři také zatarasili tramvajové koleje.

Německá média uvádějí, že squatteři a jejich stoupenci se už delší čas snaží zabránit tomu, aby majitel nechal v domě provést protipožární inspekci. Jeho i policii podezřívají, že ho chtějí prohlásit za neobyvatelný a následně nechat vyklidit.

Deník Die Welt na svých internetových stránkách uvádí, že dům v Rigaer Strasse 94 je považován za jeden z posledních symbolů krajně levicové scény v Berlíně. Do budovy se stahují výtržníci, kteří při různých demonstracích útočí na policisty. Lidé, kteří dům okupují, do něho už dlouho znemožňují přístup majiteli, policii i příslušným úřadům.

Zdroj: ČTK
Další zprávy