VIDEO Jágr má oči i vzadu. Ekblada našel poslepu

Sport Sport
21. 12. 2015 10:52
Uchvátil svým 732. gólem v kariéře, ale Jaromír Jágr se zapsal do dramatického večera proti Vancouveru i povedeným pasem v přesilové hře, který Aaron Ekblad proměnil ve vedení 4:3.
Podívejte se na parádní přihrávku Jaromíra Jágra | Video: nhl.com

Miami - Uchvátil svým 732. gólem v kariéře, ale Jaromír Jágr se zapsal do dramatického večera hokejové NHL proti Vancouveru i povedeným pasem v přesilové hře, který Aaron Ekblad proměnil ve vedení 4:3. Nakonec se mohla Florida radovat z výhry 5:4 po nájezdech (více čtěte ZDE).

Ale zpět k Jágrově asistenci. Běžela devátá minuta druhé třetiny, Panthers hráli přesilovou hru, když Huberdeau našel na brankovišti Jágra, ten se s pukem otočil kolem obránce a zadovkou přihrál Ekbladovi, který už neměl problém trefit odkrytou bránu.

"Jágr hraje pořád skvěle. Mám pocit, že pokaždé, když dá nějaký gól nebo někomu přihraje, prolomí nějaký rekord," vtipkoval po zápase trenér Floridy Gerard Gallant.

NHL 2015/2016

Tabulky NHL 2015-16

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 minutami

Britský prodejce oblečení Boohoo koupil Debenhams. Obchody převzít nechce, hrozí zánik 12 000 míst

Britský on-line prodejce oblečení Boohoo koupil zhruba za 55 milionů liber (1,6 miliardy Kč) značku Debenhams, včetně jejího webu. Žádný ze 118 obchodů, které má Debenhams na hlavních třídách britských měst, se ale Boohoo převzít nechystá. Zájem nemá ani o zaměstnance, takže v ohrožení je až 12 000 pracovních míst. 

Společnost Boohoo převzetí značek Debenhams popisuje jako transformační záležitost a označuje ji za velký krok. Podmínky dohody ale znamenají zánik pracovních míst, což v prosinci avizovali už správcové Debenhams, když zahájili likvidaci této 242 let staré firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy