VIDEO Jágr má oči i vzadu. Ekblada našel poslepu

21. 12. 2015 10:52
Uchvátil svým 732. gólem v kariéře, ale Jaromír Jágr se zapsal do dramatického večera proti Vancouveru i povedeným pasem v přesilové hře, který Aaron Ekblad proměnil ve vedení 4:3.
Podívejte se na parádní přihrávku Jaromíra Jágra | Video: nhl.com

Miami - Uchvátil svým 732. gólem v kariéře, ale Jaromír Jágr se zapsal do dramatického večera hokejové NHL proti Vancouveru i povedeným pasem v přesilové hře, který Aaron Ekblad proměnil ve vedení 4:3. Nakonec se mohla Florida radovat z výhry 5:4 po nájezdech (více čtěte ZDE).

Ale zpět k Jágrově asistenci. Běžela devátá minuta druhé třetiny, Panthers hráli přesilovou hru, když Huberdeau našel na brankovišti Jágra, ten se s pukem otočil kolem obránce a zadovkou přihrál Ekbladovi, který už neměl problém trefit odkrytou bránu.

"Jágr hraje pořád skvěle. Mám pocit, že pokaždé, když dá nějaký gól nebo někomu přihraje, prolomí nějaký rekord," vtipkoval po zápase trenér Floridy Gerard Gallant.