VIDEO Hromadná bitka v přípravě na NHL. Rvali se i gólmani

23. 9. 2013 8:06
Celkem 239 trestných minut rozdali sudí v nedělním přípravném utkání na nový ročník NHL mezi hokejisty Toronta a Buffala. Způsobila to především hromadná bitka v polovině třetí třetiny.
Podívejte se na hromadnou bitku, která okořenila přípravný zápas mezi Torontem a Buffalem | Video: youtube.com

New York - Celkem 239 trestných minut rozdali sudí v nedělním přípravném utkání na nový ročník NHL mezi hokejisty Toronta a Buffala.

Způsobila to především hromadná bitka v polovině třetí třetiny, v které se do sebe pustili i oba brankáři - domácí Jonathan Bernier a jeho protějšek Ryan Miller.

Toronto utkání nakonec vyhrálo 5:3, současně však přišlo o útočníka Davida Clarksona, který kvůli disciplinárnímu trestu přijde o úvod základní části. Devětadvacetiletý střelec totiž vyjel ze střídačky a zapojil se do potyčky, za což je v NHL automaticky trest na deset soutěžních zápasů.

"Na to, co se stalo, pyšní nejsme. David Clarkson udělal chybu a budeme za to platit," prohlásil trenér Maple Leafs Randy Carlyle.

Přípravné zápasy na nový ročník hokejové NHL:

Detroit - Chicago 3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
Branky: 8. a 53. Tatar, 60. Ericsson - 10. a 44. Froese, 18. Nordström, 43. Ross.

Nashville - New York Islanders 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Branky: 24. Bourque, 29. Watson.

Toronto - Buffalo 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
Branky: 2. a 36. Kessel, 11. Smith, 37. Leivo, 55. Gardiner - 20. Zadorov, 49. McBain, 50. Tropp.

Anaheim - Colorado 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Branky: 41. Palmieri - 33. Desbiens, 49. Malone.