VIDEO Holtby vystartoval proti nájezdu, útočníka nezaskočil

Sport Sport
15. 2. 2013 8:00
Podívejte se na video z nočního zápasu NHL. Brankář Washingtonu Braden Holtby chtěl samostatný únik soupeře zlikvidovat tím, že proti němu v plné rychlosti vysprintoval.
Podívejte se na nepovedený zákrok Bradena Holtbyho. Konkurent Michala Neuvirtha v bráně Washigntonu vyrazil proti samostatnému úniku Nate Thompsona, jenže ten se nenechal zaskočit a akci dotáhl parádně až do konce. | Video: NHL.com

Tampa Bay - I takhle se dá (ne)chytat samostatný únik. Brankář Washingtonu Braden Holtby chtěl samostatný nájezd Nate Thompsona z Tampy Bay zlikvidovat tím, že proti němu v plné rychlosti vyrazil.

Záměr mu ale nevyšel. Podívejte se na přiložené video.

Thompson v signalizované výhodě upláchl obraně, ale ani pád Holtbyho pod jeho nohy ho nerozhodil. Rychlou bekhendovou kličkou do strany si otevřel cestu k prázdné bráně a pohodlně zavěsil.

Gól na 3:4 přišel tři minuty před koncem záúasu. Už bylo pozdě. Tampa s výsledkem nedokázala nic udělat a Holtby, konkurent Michala Neuvirtha v bráně Capitals, si připsal další vítězný zápas.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Dálnice D3 u Českých Budějovic je po nehodě kamionu ve směru z Prahy zavřená

Dálnice D3 je na 122. kilometru mezi Borkem a Ševětínem na Českobudějovicku ve směru z Prahy neprůjezdná. Havaroval tam kamion. Při nehodě se nikdo nezranil. Dálnice bude zavřená asi do 12:00. Směr na Prahu je průjezdný bez omezení, provoz je minimální. Informovali o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Policie odklání dopravu na výjezdu 118 Ševětín. "Nákladní auto narazilo do svodidel," uvedl Matzner. Nyní se auto odtahuje a dálnice se uklízí. Když se odtahová služba snažila kamion vyprostit, prorazila se nádrž nákladního auta. Na vozovku pak unikly pohonné hmoty, na místě tak zasahují i hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy