VIDEO Hokejová fraška v Česku. Rozhodčí si vymyslel gól

Sport Sport
25. 2. 2013 7:10
Podívejte se na video z krajské ligy ve Vrchlabí. Dost možná jde o hokejovou frašku sezony. Rozhodčí si vymyslel gól, který evidentně nebyl.
Podívejte se na záběry z hokejové frašky ve Vrchlabí. Takhle si rozhodčí ve finále Krajské ligy vymyslel gól. Dva a půl tisíce lidí v hale vidělo něco úplně jiného. | Video:

Vrchlabí - Dva a půl tisíce diváků ve vyprodané hale vidělo tyčku i z nejposlednějšího místa pod střechou, rozhodčí ale po vteřině přemýšlení ukázal do brány - gól!

Podívejte se na hokejovou frašku z finále Královéhradecké hokejové ligy mezi Vrchlabím a Trutnovem.

Vše se stalo při trestném střílení hostujícího útočníka Luštince. Gólman na jeho ránu nestihl zareagovat, domácí aréna ale stejně explodovala radostí. Puk se odrazil od tyče.

Přehledná situace, o které měla jasno celá hala. Šlo ji vidět z kamery na červené čáře a jasno měli i ti, co seděli na opačné straně stadionu. Jen hlavní rozhodčí utkání měl úplně jiný názor a po vteřinách rozhodování nečekaně ukázal na bránu.

Stál přitom ze všech nejblíž. Že puk zazvonil o tyč, nemohl nevidět a možná ani neslyšet.

Přesto si rozhodčí vymyslel možná nejbizarnější gól letošní sezony. Nechápal ho ani jeho kolega, který měl k momentu stejně daleko. Viděl ho jen z jiné strany.

Trutnovu tím ale rozhodnutí nijak nepomohlo. Domácí i přes hrubku pruhovaného muže udrželi vedení, porazili Trutnov i počtvrté a obhájili loňský triumf v lize.

 

Právě se děje

Další zprávy