Video: Hokejista po drsné rvačce v zámoří skončil v bezvědomí

Sport Sport
26. 2. 2020 9:30
Hokejová bitka v zámořské AHL skončila zásahem lékařů. Ti museli na led poté, co Derek Sheppard z Charlotte skolil Kaleho Kessyho, bijce domácího týmu Hershey.
Kale Kessy skončil po pěstním souboji na ledu na nosítkách | Video: Reuters

Sheppard hned po závěrečném úderu, po němž se Kessy bezvládně sesunul k ledu, začal přivolávat lékaře, kteří pak domácího útočníka přímo na ledě dlouhé minuty ošetřovali.

Kluziště nakonec Kessy, jenž formálně patří Washingtonu Capitals, opustil na nosítkách. Později zástupci Hershey uvedli, že je ve stabilizovaném stavu a při vědomí, zůstal v nemocnici na pozorování. 

 

Právě se děje

před 15 minutami

Odstranění Koněvovy sochy neporušuje žádnou smlouvu s Ruskem

Odstranění sochy sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva z náměstí Interbrigády v Praze 6 neporušuje žádnou z česko-ruských smluv, uvedlo ministerstvo zahraničí. Nový ruský zákon, který trestá poškozování válečných pomníků, nechtělo komentovat. Jeho obsah detailně nezná. Na základě zákona navrhl ruský ministr obrany Sergej Šojgu trestní stíhání lidí, kteří sochu nechali odstranit. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář vyzval českou diplomacii, aby se proti tomu ohradila.

Koněvovu sochu odstranila radnice Prahy 6 minulý pátek. Ruské velvyslanectví se proti tomu ohradilo a poslalo protestní nótu českému ministerstvu zahraničí. Na českou ambasádu v Moskvě následně zaútočila skupina extremistů, Česko rovněž reagovalo protestní nótou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy